• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-4790-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

اختصاص سهم 60 میلیارد ریالی تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در اهر

مدیر کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی از اختصاص 60 میلیارد ريال سهم تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری برای طرح های تصویب شده در این خصوص در شهرستان اهر خبر داد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، یونس طاهری در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اهر گفت: از سهم 302 میلیارد و 400 میلیون تومانی استان در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری 60 میلیارد ريال آن به این شهرستان اختصاص یافته است. 

وی از پرداخت بیش از 13 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای 79 طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در اهر خبر داد و افزود: این شهرستان دارای ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی در جهت توسعه و پیشرفت دارد و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد رشد و شکوفایی همه جانبه این شهرستان در حوزه های مختلف کشاورزی، دامداری، گردشگری و غیره باشیم. 

این جلسه فرماندار اهر نیز خواستار تسریع در روند پرداخت تسهیلات از سوی بانک های عامل برای طرح های تصویبی در این زمینه شد و گفت: بیشتر این تسهیلات پرداخت شده در بخش کشاورزی، دامداری و زنبور داری می باشد. 

زاهد محمودی همچنین بر ضرورت توجه ویژه به ایجاد فضای مناسب و جذب سرمایه گذاران در شهرستان اهر تأکید و خواستار حمایت از سرمایه گذاران در جهت رشد و توسعه این شهرستان و منطقه شد.  

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: