• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-11614-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

فرماندار هشترود:

محیط آموزشی سالم و کار آمد، دانش آموز موفق تربیت می‌کند

فرماندار هشترود گفت: محیط های آموزشی سالم و کار آمد نقش پر رنگی را برای موفقیت دانش آموزان دوران ابتدایی ایفا می‌کند.     

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، امین امینیان در دیدار با نو آموزان مهد کودک‌های هشترود و حومه خاطر نشان کرد: همه دانش آموزان و دانشجویانی که مشغول به تحصیل هستند امید جمهوری اسلامی بوده و در آینده دور و نزدیک همه مسئولیت‌های مهم کشور از میان این قشر عظیم انتخاب خواهد شد.    

وی افزود: اگر تربیت کودکان بهتر باشد آینده کشور نیز بهتر خواهد شد.   

شهردار هشترود نیز در این جلسه گفت: شخصیت انسان در رده های مختلف سنی شکل می گیرد و هر کودکی که می‌خواهد در آینده صاحب شغل و یا منصبی شود از همان دوران کودکی در پی به دست آوردن آن است.      

سلمان محمدی اظهارکرد: کودکان ایران اسلامی امید های این آب و خاک هستند که در پرتو تعالیم روشنی بخش اسلام پرورش می یابند و سکاندار آینده کشور می‌شوند.     

وی ادامه داد: احترام به کودک یکی از عوامل مهم پرورش او به حساب می آید و کودکی که مورد احترام و تجلیل قرار می گیرد قطعا بزرگوار و شریف می‌شود و ما باید بچه ها را با شخصیت و بزرگوار بار آوریم.       

وی اضافه کرد: با توجه به دستور فرماندار افتخاری و خردسال هشترود "سبحان قربانزاده" در آینده نزدیک پارک کودکان در هشترود ساخته خواهد شد.     

گفتنی است:  به مناسبت روز جهانی کودک،"سبحان قربانزاده" از میبان کودکان هشترود به عنوان فرماندار افتخاری هشترود برگزیده شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: