• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-10614-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

کمک 14 میلیارد تومانی حامیان آذربایجان شرقی به ایتام و فرزندان محسنین

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در استات در شش ماهه نخست امسال 14 میلیارد و 300 میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، بهروز شریف با ارائه‌ی گزارشی از کمک حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در استان، اظهار کرد: اکنون 31 هزار و 780 حامی نیکوکار استان آذربایجان شرقی حمایت از 12 هزار و 280 فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین را برعهده ‌دارند . 
  
وی با بیان اینکه طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند می‌شود که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکارافتاده و یا زندانی هستند، عنوان کرد: 15 هزار و 275 حامی طرح محسنین چتر حمایتی خود را بر هشت هزار و 377 فرزند نیازمند استان آذربایجان شرقی گسترانیده اند . 
  
وی با اشاره به اینکه 16 هزار و 72 حامی طرح اکرام ایتام، حمایت از سه هزار و 903 یتیم را بر عهده دارند، بیان کرد: این حامیان علاوه بر کمک‌های نقدی، هرماه پیگیر مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود هستند و در حد توان نسبت به حل این مشکلات اقدام می‌کنند . 
  
شریف با اعلام اینکه خیران استان می‌توانند از روش‌های مختلف در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد مشارکت کنند، افزود: افرادی که قصد حمایت از ایتام و فرزندان خانوارهای نیازمند دارند می‌توانند با مراجعه به سایت محسنین و یا به دفاتر کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در این امر خیر پیشقدم شوند . 
  
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی با دعوت از خیران برای حمایت از فرزندان محسنین بدون حامی، گفت: اکنون چهار هزار و 200 فرزند محسنین در استان بدون حامی هستند که در حال جذب حامی برای این تعداد از فرزندان هستیم .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: