• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-2084-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

بهره‌برداری از 15 پروژه شرکت توزیع نیروی برق

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: 15 پروژه با طول 17 هزار و 800 متر شبکه فشار ضعیف با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال درحوزه بهره‌برداری امور برق روشنایی به  بهره‌برداری  رسیده است. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، عادل کاظمی دلیل اصلی اجرای پروژه‌های یاد شده را بهبود و افزایش پایداری شبکه توزیع برق عنوان کرد و افزود: با احداث چندین  پست هوایی، ساماندهی شبکه های فشار ضعیف، ایجاد و افزایش قدرت مانور در شبکه هوایی 20 کیلو ولت، ضعف ولتاژ مناطق حساس و پر مصرف مرتفع شد.

وی ادامه داد: از این تعداد پروژه 9 پروژه مربوط به احداث پست هوایی بود که بالغ بر  10 میلیارد ریال هزینه در برداشت. 

وی در مورد آمار ترانسفورماتورهای احداث شده، گفت: پست هوایی واقع در تقاطع قره باغی‌ها و رضانژاد از حساسیت بیشتری برخوردار بود که با هزینه‌ی بالغ بر یک میلیارد ریال احداث شده است.  

کاظمی نصب تابلو RMU با اعتبار سه میلیارد ریال در خیابان امام تقاطع رضانژاد را پر اهمیت خواند و گفت: با توجه به ماهیت تابلوهای RMU که دارای قابلیت اطمینان و ایمنی بالا است و با در نظر گرفتن شرایط و فضای موجود در محل مورد نظر، این تابلو احداث و به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، بیان کرد: یکی دیگر از این پروژه‌ها مربوط به افزایش قدرت مانور شبکه 20 کیلو ولت عون بن علی بود که با هزینه بالغ بر یک میلیارد ریال به انجام رسید. 

کاظمی در ادامه به اقدامات انجام شده در زمینه روشنایی معابر توسط  این امور اشاره کرد و گفت: شبکه روشنایی معابر به طول یک هزار و 230 متر اجرا و به بهره برداری رسیده است. 

وی ادامه داد: همچنین این امور شبکه فشار ضعیف زمینی و هوایی به طول دو هزار و 365 متر و نیز  شبکه 20 کیلو ولت هوایی و زمینی به طول سه هزار و 230 متر را احداث و به بهره‌برداری رسانده است. 

وی خاطرنشان کرد: در راستای همکاری با اجرای پروژه‌های رویداد 2018 و زیباسازی مبلمان شهری، کابل سرویس و جعبه فیوزهای بازار سرپوشیده تبریز شامل تیمچه‌های بازار کفاشان، بازار قیز بستی، راسته بازار، سرای میرزا شفیع، بازار امیر، بازار صادقیه، بازار پنبه فروشان، بازار سحر و پیه فروشان اصلاح شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: