• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1684-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خبر داد

اجرای طرح آمارگیری از بنگاه‌های معاملات ملکی سال 97 در آذربایجان‌شرقی

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح آمارگیری از بنگاه‌های معاملات ملکی سال 1397 استان خبر داد و گفت: این طرح از سوم مهرماه شروع شده و تا 30 مهر ادامه خواهد یافت. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، محمد فرج‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: طرح آمارگیری از بنگاه‌های معاملات ملکی در راستای تامین داده‌های مورد نیاز تهیه حساب‌های ملی و منطقه‌ای بخش املاک و مستغلات توسط مرکز آمار ایران همزمان با سراسر کشور در استان اجرا می‌شود. 
  
وی افزود: هدف از اجرای این طرح، آمارگیری جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه ارزش تولیدی مصارف وابسته و ارزش افزوده این بخش است. 
  
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تشریح کرد: در این طرح از فعالیت‌های بنگاه‌های معاملات ملکی شامل مشاوره بابت خرید و فروش تمام یا بخشی از ساختمان‌های مسکونی یا غیرمسکونی، خرید و فروش زمین، باغ و ... همچنین مشاوره بابت اجاره آن‌ها، آمارگیری می‌شود. 
  
فرج‌زاده خاطرنشان کرد: این طرح با تعداد 11 هزار و 725 نمونه در کشور و 247 نمونه در استان، با حضور پنج نفر رده اجرایی دارای کارت مخصوص و ممهور به مهر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی اجرایی می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: