• یکشنبه ۲۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 976-7890-5
  • خبرنگار : 1184
  • منبع خبر : ----

دانشگاه بناب پذیرای 700 دانشجوی جدید + جزئیات ثبت نام


رییس دانشگاه بناب به جزییات ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری در مقاطع کارشناسی اشاره کرد و گفت: دانشگاه بناب امسال پذیرای 700 دانشجوی جدیدالورود خواهد بود که درحال حاضر ثبت نام آنلاین اینترنتی آن‌ها آغاز شده است و برای ارایه مدارک و ثبت نام حضوری، پذیرفته شدگان می‌توانند از تاریخ31 شهریور الی 3 مهرماه، اقدام کنند. 

کریم عباسیان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، افزود: بی تردید دانشجویان عامل موثر رشد و بالندگی جامعه هستند و حضور پررنگ آنان در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و اقتصادی با همان روحیه حق طلبی، پرسشگری و دانش اندوزی می‌تواند آینده توام با موفقیت کشور را تضمین کنند؛ از همین رو انتظار می‌رود دانشجویان با بهره‌گیری از مبانی اصیل اسلامی و با تاسی از رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری در جهت برآورده شدن اهداف، برنامه‌ها و رفع نیازهای جامعه گام بردارند . 

وی بیان کرد : ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 97 در 11 رشته در مقاطع کارشناسی، از 31شهریور ماه آغاز می‌شود که هم زمان به صورت آنلاین در سیستم ثبت شده و ارایه مدارک و کارت دانشجویی نيز در زمان ثبت نام حضوری به پذيرفته شدگان داده می‌شود. 

وی افزود: با توجه به استقبال بی‌نظیر جوانان برای ورود به دانشگاه و تحصیلات عالی، انتظار می‌رود بیش از90 درصد قبولي‌هاي امسال ثبت نام کنند. 

عباسیان افزود: خوابگاه‌ها بصورت اجاره‌ای با امکانات و ساختمان‌های جدید در نظر گرفته شده و همچنین هماهنگي لازم برای ایجاد صندوق خیریه برای کمک به دانشجویان کم بضاعت انجام شده است. 
 
وی افزود: دانشگاه بناب مولود نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و چون نگینی درخشان در جنوب استان آذربایجانشرقی در کنار سایر دانشگاه‌های مادر استان میدرخشد، این دانشگاه نیازمند به عزمی جزم برای یافتن نقش مهم و اساسی خود در اعتلای فضای علمی، فرهنگی و اجتماعی جامعه است.

عباسیان خاطرنشان کرد: ما خادمین ملّت در دولت تدبیر و امید،‌ امیدواریم تمام توان و تلاش خود را برای بالندگی و شکوفایی ایران بکارگیریم و با الگو قراردادن منویات مقام عظمای ولایت، راهبردهای هوشمندانه ریاست جمهوری ایران جناب آقای دکتر روحانی و همچنین موارد ابلاغی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در شکوفایی بیش از پیش ایران بکوشیم.
 
                  
*داوطلبین برای ثبت نام در دانشگاه بناب، باید دو مرحله کلی زیر را انجام دهند: 

مرحله اول: ثبت نام غیرحضوری (آنلاین) از طریق مراجعه به سامانه آموزشی سما (۲۵ إلی ۳۰ شهریورماه) 

کلیه پذیرفته شدگان دانشگاه بناب بر اساس کدملی و شماره داوطلبی، از طریق سامانه ثبت نام آنلاین سما به آدرس http://sama.bonabu.ac.ir/SamaWeb/Login.aspx اقدام به ثبت نام آنلاین خواهند کرد . 

مرحله دوم: تحویل مدارک و فرمها به دانشگاه که طبق برنامه زمانبندی اعلام شده در سایت http://reg.bonabu.ac.ir  بر اساس رشته قبولی خواهد بود . 
  
 
زمانبندی تحویل مدارک (حضوری)

روز مراجعه

زمانبندی دقیق مراجعه بر اساس رشته‌ها

شنبه
۹۷/۰۶/۳۱

مهندسی مکانیک
از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰:۳۰

مهندسی مواد
از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۳

مهندسی شیمی
از ساعت ۱۴ تا ۱۶

یکشنبه
۹۷/۰۷/۰۱

مهندسی برق
از ساعت ۸:۳۰ تا  ۱۳

ریاضیات و کاربردها
از ساعت ۱۴ تا ۱۶

دوشنبه
۹۷/۰۷/۰۲

مهندسی اپتیک و لیزر
از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰:۳۰

مهندسی کامپیوتر
از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۳

مهندسی معماری
از ساعت ۱۴ تا ۱۶

سه شنبه
۹۷/۰۷/۰۳

مهندسی عمران
از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰:۳۰

مهندسی نساجی
از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۳

مهندسی پلیمر
از ساعت ۱۴ تا

 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: