• پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-6384-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان شرقی خبر داد

تخصیص ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تکمیل پروژه سه راهی سیس

استاندار آذربایجان شرقی از تخصیص هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار در سال جاری برای تکمیل پروژه سه راهی سیس در سال جاری خبر داد.

 به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مجید خدابخش در بازدید از مراحل احداث و توسعه سه راهی سیس با همراهی معاون عمرانی استاندار، امام جمعه شهرستان، نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شبستر اظهار کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده، در مجموع ۱۲ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه تخصیص یافته بود که حدود هشت میلیارد از این مبلغ بابت طلب پیمانکاران که قبلا کار کرده بودند، داده شد.

وی افزود: ‌خوشبختانه پروژه پس از تخصیص اعتبار، جانی دوباره پیدا کرد و با توجه به پیشرفت کار، امیدواریم با تخصیص اعتبار هفت ملیاردی در سال جاری، بخش شبستر تا کوزه‌کنان پروژه که حدود ۱۰ کیلومتر است، تا چهار ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

وی گفت: ۱۵ میلیارد تومان اعتباری هم که در سفر ریاست جمهوری وعده داده شده بود، به تصویب رسیده، اما هنوز ابلاغ نشده است که پیگیر آن هستیم.

خدابخش عنوان کرد: با توجه به این که این راه نیز یکی از راه‌های پرتردد بوده و دو استان را به هم وصل می‌کند، جلساتی برای برآورد میزان اعتبار مورد نیاز ادامه پروژه برگزار خواهد شد، بخش کوزه‌کنان تا تسوج نیز جزو اولویت‌هایمان بوده و پیگیر آن هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: پیشرفت پروژه جاده تبریز-اهر در طول چند سال اخیر خوب بوده و در طول ۱۵ سال تاریخ این پروژه، وجود ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات و آسفالت ریزی در سه نقطه، بی‌سابقه بوده است.

وی در پایان بر نقش موثر سرمایه‌گذاران در پروژه‌های راه استان تاکید کرد و گفت: پروژه‌های راه استان جزو پروژه‌های الویت دار برای ما هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: