• چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-13488-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

قهرمانی جودوکار آذربایجان شرقی در مسابقات کارگران کشور


رقابت‌های جودوی قهرمانی کارگران کشور، در اصفهان با قهرمانی تیم میزبان به پایان رسید که طی آن، زنجان نایب قهرمان شد و آذربایجان شرقی به مقام سوم دست یافت.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان ‌شرقی، در بخش انفرادی این رقابت‌ها نیز در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم حمیدرضا پاپی از اصفهان اول شد، محمد نبی پور از همدان نایب قهرمان شد، مجتبی عباسیان آذربایجان شرقی و رضا حاتمی از اصفهان به مقام سوم رسیدند.
 
در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم محمد عباس نژاد از لرستان قهرمان شد و عباس رستمی از البرز به مقام نایب قهرمانی رسید، مهرداد رضایی از اصفهان ب و کیوان بهرامی از خوزستان به مقام سوم مشترک رسیدند .
 
در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم مسعود خان احمدلو از زنجان قهرمان شد ، محمدرضا بخشش از اصفهان نایب قهرمان شد و عباس حسین زاده از خراسان شمالی و مهرداد رضایی مشترکا در جایگاه سوم ایستادند .
 
در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم آرش آقایی از آذربایجان شرقی اول، مهدی خان احمدلو از زنجان دوم و امید توکلی از اصفهان الف و حسن رسول زاده از اردبیل مشترکا به مقام سوم رسیدند .
 
در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم سعید مرادی از قزوین قهرمان شد و ایمان نیک اقبال از اصفهان به نایب قهرمانی رسید، فیروز اسدی از البرز و پرویز ولی زاده از خراسان شمالی به مقام سوم دست یافتند .
 
در وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم حمیدرضا سجادی فر از اصفهان به مقام قهرمانی رسید ، حامد رشیدی از خراسان شمالی نایب قهرمان شد، کامبیز کوتی از کرمانشاه و محسن رضایی از تهران هم به مقام سوم رسیدند .
 
در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم محمد جمالی از تهران به مقام اول رسید و محسن هادئی نایب قهرمان شد ، سجاد زینلی از اصفهان و داوود صالحی از مرکزی به مقام سوم دست یافتند. نفرات برتر این رقابت‌ها جهت حضور در مسابقات جهانی کارگران به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: