• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-13014-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

برخی‌ها در داخل کشور مردم را بیشتر از آمریکا اذیت می‌کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: نقش آمریکا در فشار اقتصادی بر مردم بر هیچ کس پوشیده نیست، اما تمامی تقصیرها متوجه استکبار جهانی نمی‌شود؛ چرا که برخی‌ها در داخل کشور مردم را بیشتر از آمریکا اذیت می‌کنند.       

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم در دیدار با مردم هشترود خاطرنشان کرد: در هفته آینده که رئیس جمهور کشورمان به سازمان ملل می‌رود باید در مورد آمریکا و اسرائیل افشاگری کرده و خباثت این جنایتکاران را به گوش جهانیان برساند.     

وی افزود: دولتی‌ها باید برای کم کردن بیکاری، ایجاد اشتغال و رسیدگی به امورات مردم بخصوص رفع فشار اقتصادی حاکم بر جامعه، برنامه‌ریزی مناسب داشته باشند.    

وی اظهار کرد: بی‌برنامگی دستگاه‌های اجرایی کشور مردم را با مشکلات زیادی روبرو ساخته است و دولت باید یکسری اقدامات کارگشا برای حل کردن مشکلات ملت را در دستور کار قرار دهد، اما متاسفانه این کار را انجام نمی‌دهد.    

امام جمعه تبریز یاد آور شد: باید در میان مردم امید به زندگی را افزایش داد و این مهم، مستلزم حضور مسئولان در بین مردم و رسیدگی کردن به مشکلات آنان است.

وی در دیدار با طلاب حوزه علمیه هشترود به مناسبت آغاز سالتحصیلی جدید گفت: رعایت اخلاق و شئونات طلبگی از اهم واجبات است.

وی ادامه داد: طلاب باید از مسائل سیاسی سر در بیاورند و به واسطه آن پشتیبان نظام و انقلاب باشند، اما با حضور در جناح‌ها و گروه‌های مختلف سیاسی کاری نکنند.      

وی اضافه کرد: طلاب باید در کنار تحصیل علم، تهذیب نفس را هم به کار گیرند و به تربیت اخلاقی خود بیشتر توجه داشته باشند؛ چرا که بدون اخلاق و مهربانی در هیچ کاری پیشرفت نخواهند داشت.  

حجت الاسلام آل هاشم خاطرنشان کرد: دشمنان ایران اسلامی از اولین روز پیروزی نظام اسلامی به رهبری امام راحل، دشمنی خود را با مردم ایران شروع کرده‌اند و به واسطه ترور، جنگ فرهنگی، تفرقه در میان قومیت‌ها و جنگ تحمیلی  نتوانستند کاری از پیش ببرند والان هم به جنگ اقتصادی روی آورده‌اند، اما غافل از آن که مردم ایران به واسطه صبر و ایمان، این مشکل را هم از پیش رو برمی‌دارند. 

امام جمعه هشترود نیز در این جلسه اظهار کرد: شهرستان هشترود از زمان‌های بسیار دور دارای مدنیت بوده است و از این منطقه عالمان و عرفای بزرگی به جامعه جهانی معرفی شده‌اند و مردم این منطقه از اول انقلاب تا به الان حامی نظام و انقلاب هستند.

حجت الاسلام علی رحیمی اضافه کرد: خدمات انقلاب اسلامی در طول 40 سال به کلیه مناطق کشور رسیده است و شهرستان هشترود نیز نیازمند رسیدگی بیشتر است.

وی گفت: سد سهند هشترود 10 سال است که افتتاح شده اما تمامی فازهای پایاب این مجموعه به بهره‌برداری نرسیده است و نیازمند اعتبارات بیشتر در جهت خدمات‌دهی و ایجاد اشتغال پایدار است.    

وی افزود: طرح محوطه مسجد جامع هشترود 25 سال است که بلا تکلیف مانده و به تخصیص اعتبار نیاز دارد.     

حجت الاسلام رحیمی اظهار داشت: عقب ماندگی عمرانی هشترود مردم را آزار می دهد و اگر اعتبارات لازم به شهرداری اختصاص یابد چهره شهر از لحاظ زیبایی دگرگون شده و این منطقه از حالت بن بست خارج می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: