• سه شنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-2085-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

قائم مقام شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی:

بزرگداشت چهل سالگی انقلاب به مثابه‌ی مدیریت یک جنگ است/ آمریکا از اسلام سیلی خورده است


قائم مقام شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر این‌که بزرگداشت چهل سالگی انقلاب یک جشن و مراسم نخواهد بود بلکه به مثابه‌ی مدیریت یک جنگ است، اظهار کرد: نطام سلطه با تمان توان با محوریت شیطان بزرگ در برابر جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته و با پیچیده‌ترین ترفند‌های شیطانی میدان کارزار به راه‌انداخته است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، نصرت‌الله لطفی در جلسه شورای سیاست‌گذاری و راهبری چهلمین سال انقلاب اسلامی استان با بیان این‌که در حساس‌ترین مقطع تاریخ بشریت قرار گرفته‌ایم، گفت: در کجای دنیا و تاریخ با این حجم ابزارهای تبلیغاتی اذهان جوانان را در مرکز ثقل شبهه افکنی قرار داده‌اند؟ 

وی با بیان این‌که باید باورکنیم که امروز سرنوشت اسلام به معنی واقعی کلمه به سرنوشت جمهوری اسلامی ایران گره خورده است، افزود: امروز دشمن به دنبال براندازی این نظام اسلامی است و به سبک ساختاری و یا تغییر رفتاری که ماهیت اسلام را نداشته باشد اهداف خود را دنبال می‌کند.

وی تاکید کرد: هر نظامی را با هر توان و پتانسیلی را می‌توان شکست داد به غیر از نظام متکی بر مردم و کجای دنیا نظامی مردمی‌تر از نظام جمهوری اسلامی ایران وجود دارد؟

لطفی شرکت در راهپیمایی‌ها را تجلی مردمی بودن نظام و نشانه‌ی وفاداری مردم به انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: در این مقطع فعلی حضور در این عرصه‌ها یک امتحان الهی است و باید در این رابطه بصیرت افزایی کنیم.

وی با بیان این‌که بیش از ۸۰ درصد جمعیت کشور دوران قبل از انقلاب را تجربه نکرده‌اند، افزود: هرگز کسی منکر مشکلات نبوده و تورم ساعتی سرسام‌آور، گرانی کمرشکن و... وجود اما باید تبیین شود که وضعیت کشور ما بدتر از کشورهای دیگر نیست.

وی در ادامه به وضعیت برخی کشورها اشاره کرد و افزود:  کشورهای پیشرفته‌ای هستند که بیش از ۵۰ درصد جوانانشان بیکارند.

لطفی با بیان این‌که ۳۰۰ شبکه فارسی زبان برای سیاه‌نمایی نسبت به نظام اسلامی فعالیت می‌کنند، تاکید کرد: تهدیدات آمریکا علیه ایران تشدید پیدا کرده و آنان که مایوس از عملیات نظامی شده‌اند از ابزارهای اقتصادی در ابن رابطه استفاده می‌کنند.

وی با تاکید بر این‌که دشمن برای ایجاد شکاف بین مردم و نظام یک جنگ هوشمندانه کاملا ترکیبی تدارک دیده است، افزود: به زعم شیطانی خودشان سیاست "فشار برای مذاکره و مذاکره برای امتیاز" را دنبال می‌کنند.

قائم مقام شورای هماهنگی سازمات تبليغات اسلامی به شرایط خاص فعلی کشور نیز اشاره کرد و افزود: امروز هیچ کاری بالاتر از وحدت و ید واحده بودن نبوده و باید نسبت به بیان دستاوردهای انقلاب، تبیین کارنامه نظام برآمده از انقلاب و احصای همه شبهات مطرح در همه زمینه‌ها اقدام کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: آمریکا از اسلام سیلی خورده و در حال تقابل با اسلام است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: