• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-19688-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد

معرفی 100 درصدی متقاضیان تسهیلات اشتغال جوانان به صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی


مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: آذربایجان شرقی از لحاظ تحرک و پیگیری پرداخت تسهیلات اشتغال به جوانان، جزو استان‌های فعال است.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان ‌شرقی، ایوب بهتاج، با اشاره به توافق وزارت ورزش و جوانان با صندوق کارآفرینی امید برای ارائه تسهیلات اشتغالزایی به جوانان اظهار کرد: بعد از ابلاغ دستورالعمل وام‌ها، کمیته مشترکی مابین اداره کل ورزش و جوانان و صندوق کارآفرینی امید استان تشکیل شد.
 
وی افزود: با توجه به فراخوان انجام شده نزدیک به 150 طرح از طریق سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان، جوانان منتخب جشنواره علی اکبر(ع) و مراکز مشاوره ازدواج و خانواده و سایر جوانان به کمیته مشترک ارسال و به جوانانی که طرح‌شان بعد از بررسی‌ تایید شود این وام تعلق خواهد گرفت.
 
بهتاج با بیان اینکه درسطح استان تمام سقف اعتبارات وامی به جوانانی که طرح ارائه داده‌اند به صندوق معرفی شده‌اند، خاطرنشان کرد: بیش از دو میلیارد تومان در این استان با سقف پرداختی ۱۰۰ میلیون تومان جهت پرداخت تسهیلات به طرح‌های جوانان به صندوق کارآفرینی امید معرفی شده‌اند.
 
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان آذربایجان شرقی از روند مثبت پی گیری پرداخت وام اشتغالزایی در سطح استان خبرداد و گفت: تعامل خوبی با صندوق کارآفرینی در خصوص پرداخت تسهیلات به جوانان داریم و امیدواریم تسهیلات جدیدی در این خصوص از طریق وزارتخانه جذب و در اختیار جوانان استان قرار دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: