• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-3090-5
  • خبرنگار : 1184
  • منبع خبر : ----

فرماندار:

شفاف سازی جلوی فساد را می گیرد

فرماندار بناب گفت: شفاف سازی خبرنگاران جلوی فساد در جامعه را می گیرد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، امین رفیعی در آیین گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران شهرستان بناب با بیان اینکه خبرنگاران حلقه اتصال مطالبات مردم با حاکمیت است، افزود: تلاش در راستای حل مشکلات مردم و ایجاد امید در جامعه باید اولویت کاری خبرنگاران باشد . 

وی با بیان اینکه مسئولان ادارات در شهرستان باید پاسخگوی به موقع اصحاب رسانه باشند، افزود: ما خبرنگاران را جزو کارمندان ادارات میدانیم و حضور این عزیزان باعث دقت بیشتر و بهتردر عملکرد مسئولان ادارات است. 

رفیعی با اشاره با اینکه شفاف سازی جلوی فساد در جامعه را می گیرد، گفت: اگر در سال های اخیر فعالیت اصحاب رسانه را محدود نمی کردیم، امروز شاهد مشکلات کنونی در جامعه نبودیم. 

وی، هوشیاری و پرسشگری را از ویژگی های یک خبرنگار خوب عنوان کرد و افزود: شهرستان بناب از ظرفیت های بسیار بزرگی برای توسعه برخوردار است و خبرنگاران می توانند نقش بزرگی را در معرفی قابلیت های این شهرستان داشته باشند . 

شهردار بناب نیز در این جلسه با گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی، از خبرنگاران خواست زندگی شهید صارمی را مطالعه و سرلوحه زندگی خود قرار دهند. 

نادر داوودی سپس با بیان اینکه خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند، از خبرنگاران خواست در راستای تحکیم و تقویت این ارتباط، قدم بردارند . 

وی با بیان اینکه ایجاد نشاط در جامعه یکی از رسالت های مهم اصحاب رسانه است، افزود: جامعه ما در شرایط کنونی به شادابی، شور و نشاط نیازمند است که شورا و شهرداری بناب با برگزاری جشنواره های تابستانی در محلات مختلف شهر قدم های بزرگی در این راستا برداشته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: