• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-15214-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

شهردار تبریز در مراسم تجلیل از خبرنگاران:

اخبار حوزه‎ی خدمات شهری به خوبی اطلاع رسانی نمی‌شوند

شهردار تبریز تاکید کرد: اخبار حوزه‎ی خدمات شهری، به خوبی اطلاع رسانی نمی‌شوند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، «ایرج شهین باهر» در مراسم تجلیل از خبرنگاران با تاکید بر نقش اهالی رسانه در حوزه‎ی اطلاع رسانی اظهار کرد: در برخی موارد به بحث اطلاع رسانی در حوزه‏ ی خدمات شهری اهمیت کمی می‌‏دهیم و در صورت پرداختن برخی رسانه‎ها به این موضوع نیز تعبیرهای دیگری می‎شود. 
  
وی با بیان این که خبرنگاری یکی از مقدس‎ترین شغل‎هاست، اضافه کرد: عمل نکردن به رسالت خبری، ارزش کار خبرنگاری را پایین می‎آورد و به این ترتیب، آسیب پذیری نیز بیشتر می‌شود. نقش خبرنگاران در مواقعی که برخی سیستم‎های نظارتی به دلیل نقص قوانین نمی‎توانند با متخلفان برخورد کنند، برجسته می‎شود. 
  
وی در ادامه با تاکید بر این که مسئولان باید برای امیدوار کردن و  پای کار نگه داشتن مردم، تلاش کنند، گفت: شفاف‎سازی و کار دلسوزانه، وظیفه‎ی مسئولان بوده و اطلاع رسانی آن نیز بر عهده‎ی خبرنگاران است. با توجه به رفتار برخی دولت‎های خارجی در وضعیت کنونی و آسیب‏ های ناشی از آن، این خبرنگاران هستند که می‎توانند وارد عمل شده و اخبار امیدوار کننده مخابره کنند. 
  
وی در پایان خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز به عنوان بزرگ‎ترین مجموعه خدمات رسانی کلانشهر تبریز به کمک خبرنگاران نیاز دارد، اقداماتی مانند شفاف‏سازی قراردادهای بالای 100 میلیون در سایت شهرداری به درستی منعکس نشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: