• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-1785-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه عاشورا:

دشمن راهبرد مایوس سازی و ناکارآمدی را دنبال می‌کند

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه در شرایط کنونی با تقاطع عملیات روانی سخت، مشکلات داخلی و فشارهای خارجی مواجه هستیم، گفت: دشمن راهبرد مایوس سازی و ناکارآمدی را دنبال می‌کند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سردار عابدین خرم  در نشست هم اندیشی با خبرنگاران اظهار کرد:  رسانه‌های کشور باید با راهبرد امیدآفرینی با رسانه های دشمن مقابله کنند. در حوزه استراتژیک رسانه‌ها مسئولیت اجتماعی دارند  و نباید نسبت به مسائل کشور بی تفاوت باشند، چرا که بی تفاوتی نوعی بیماری است که در ابعاد مختلف جامعه اتفاق می افتد. 
  
وی ادامه داد: موثرترین ابزار عملیات روانی دشمن، رسانه هست، رسانه ها از امور اندک و کوچک، قدرت های فزاینده ایجاد می کنند، در شرایط کنونی کشور رسانه ها اهمیت بسیاری دارند و ما باید انطباق سیاست‌های رسانه ای مان  را هوشمندانه مدیریت کنیم. 
  
وی  با تاکید بر اینکه امروزه جنگ بین رسانه ها جنگ محتواست، افزود: یکی از مشکلات ما در حوزه رسانه، محتواسازی بوده و رسانه های بدون محتوا نمی توانند زنده بمانند، رسانه ها جزو سازمان رزم نظام بوده و باید در راستای پیشرفت کشور نقش آفرینی کنند. 
  
سردار خرم با بیان اینکه هر جا با دشمن اصطکاک پیدا کردیم ، پیروز شدیم، گفت: انقلاب ما انقلاب بزرگی بوده و سطح اصطکاک مازیاد شده  و دشمن نمی تواند ما را شکست دهد. 
  
وی تاکید کرد: تبریز امروز گرانیگاه فکر و اندیشه بوده و این شرایط  را مدیون پیشینه علمی و فرهنگی و علمای این شهر است، تبریز امروز مانند یک اقاینوس آرام و تاثیر گذار بوده و جایگاه فرهنگی بالایی دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: