• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-5284-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

30 باب انبار لوازم خانگی با بیش از 50 هزار قلم موجودی شناسایی شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: طی چند روز گذشته با همکاری اتحادیه لوازم خانگی تبریز 30 باب انبار بزرگ لوازم خانگی با بیش از 50 هزار قلم موجودی شناسایی و مشخصات آن‌ها در سامانه جامع انبارها ثبت شد .

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسین نجاتی در جلسه تنظیم بازار استان با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به اهمیت نظارت بر توزیع کالاهای اساسی با محوریت اقلام اولویت دار، بررسی انبارها با اقدامات معاونت نظارت و بازرسی سازمان و باهماهنگی اتحادیه ها به‌ویژه در حوزه لوازم خانگی به شدت در حال پیگیری است.

وی با اشاره به وضعیت بازار در زمینه انواع کالاهای اساسی از جمله گوشت، روغن نباتی، شکر، مرغ، لبنیات و لاستیک از مهلت 72 ساعته برای ثبت مشخصات و اطلاعات انبارها در سامانه جامع انبارها خبرداد و اضافه کرد : در صورت عدم ثبت اطلاعات موجودی انبارها طی مدت یادشده کالاهای مکشوفه‌ی ثبت نشده قاچاق و احتکارمحسوب خواهدشد.

وی با اشاره به عدم کمبود در بخش گوشت گوسفندی و مرغ در استان، گفت:  توزیع گوشت گوسفندی گرم و مرغ منجمد به میزان کافی برای مصرف کنندگان در مراکز عرضه و توزیع مستقر در سطح شهر به عنوان بخشی از اقدامات سازمان در جهت کنترل و تنظیم بازار استان به‌ویژه در مورد کالاهای اساسی هستند.

نجاتی خواستار تعامل و همکاری هرچه بیشتر اتحادیه ها، اصناف، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان و مردم با سازمان ها در جهت رفع موانع و اتخاذ تدابیر و تصمیمات منطقی و راهکارهای عملیاتی شد. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: