• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-5084-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:

کمیته نظارت در فرایند اعطای تسهیلات اشتغال جدی‎تر عمل کند

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: کمیته نظارت در فرایند اعطای تسهیلات اشتغال باید از مرحله آغاز تا پایان اعطای تسهیلات اشتغال حضور پررنگ‎تری در فرایندهای حاکم بر نحوه و چگونگی عمل آن داشته باشد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علی جهانگیری در جلسه کارگروه اشتغال استان، اظهار کرد: انتظار می‎رود طی جلسات آتی گزارش مبسوطی از سوی دبیرخانه کمیته نظارت به این کارگروه ارائه شود تا بتوانیم بر مبنای این گزارشات نسبت به رفع مشکلات احتمالی اقدام کنیم. 
  
وی، توجه به اشتغال روستایی را یکی از وظایف اصلی کارگروه اشتغال عنوان کرد و گفت: با توجه به اهمیت اشتغال در روستاها، سهم قابل توجهی از فعالیت‎های این کارگروه در بخش روستایی است، از این رو در بحث تسهیلات اشتغال روستایی نیز باید با رصد دقیق نحوه معرفی متقاضیان دریافت تسهیلات به بانک‎ها و میزان دریافت این تسهیلات از تولید و اشتغال روستایی حمایت کنیم. 
  
وی خواستار بررسی دقیق میزان پرداخت تسهیلات اشتغال در بخش روستایی توسط شورای هماهنگی بانک های استان شد و خاطرنشان کرد: متاسفانه ما از جایگاه مناسبی در پرداخت این تسهیلات در سطح کشور برخوردار نیستم از این رو باید موانع هرچه سریع‎تر احصا و نسبت به رفع آن‎ها اقدام مورد نیاز صورت گیرد. 
  
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: