• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-10814-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

امکان مشاهده آنلاین کیفیت هوای دریاچه ارومیه در سامانه ملی پایش آلودگی هوا

مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: ایستگاه‌های سنجش آلودگی گرد و غبار حاشیه دریاچه ارومیه در سه منطقه عجبشیر، اسکو (سرای) و بندر شرفخانه با تامین زیرساخت‌های لازم به سامانه ملی پایش آلودگی هوای کشور به آدرسhttps://aqms.doe.ir پیوستند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حمید قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگاران از اتصال ایستگاه‌های سنجش گرد و غبار حاشیه دریاچه ارومیه به سامانه ملی پایش آلودگی هوا خبر داد و گفت: ایستگاه های سنجش آلودگی گرد و غبار حاشیه دریاچه ارومیه در سه منطقه عجبشیر، اسکو (سرای) و بندر شرفخانه با تامین زیرساخت‌های لازم به سامانه ملی پایش آلودگی هوای کشور به آدرس https://aqms.doe.ir پیوستند.

وی افزود: با ایجاد این امکان از این پس همه شهروندان می توانند به صورت بر خط وضعیت کیفی هوای شهرستان‌های دارای ایستگاه سنجش آلودگی را در پرتال مشاهده کنند.

قاسمی افزود: در حال حاضر 9 ایستگاه فعال سنجش آلودگی هوا در سطح کلان شهر تبریز مستقر هستند و در آینده نزدیک با به روز رسانی و انجام تعمیرات و سرویس های لازم ایستگاه های شهرستان های میانه، مراغه و بناب نیز به سامانه ملی پایش آلودگی هوای کشور متصل می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: