• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-3584-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

با حضور وزیر نیرو؛

۱۰۰ پروژه برق تبریز به بهره برداری می رسد

 ١٠٠پروژه با اعتبار بالغ بر 250 میلیارد ریال در حوزه عملیاتی شرکت توزيع نيروي برق تبريز از ابتدای سال جاری تاکنون اجرا شده و به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، تعداد 88 مورد از این پروژه ها در شهرستان تبریز با اعتبار بیش از 200 میلیارد ریال، شش پروژه در شهرستان آذرشهر با اعتبار بیش از 10 میلیارد ریال  و شش پروژه  در شهرستان اسکو با اعتبار بیش از 30 میلیارد ریال انجام یافته است.

این گزارش می افزاید: این پروژه ها در بخش های نیرو رسانی، اصلاح و بهینه سازی، توسعه فیدر، کاهش تلفات، توسعه روشنایی، توسعه و احداث، قدرت مانور و اصلاح روشنایی می باشند.

از مهمترین این پروژه‌ها می توان به نیرو رسانی و تامین روشنایی معابر به بزرگترین پروژه مسکن مهر شمال غرب کشور در شهر جدید سهند اشاره کرد که با اعتبار بیش از 13 میلیارد ریال انجام شده است.

گفتنی است، همچنین تبدیل بیش از 850 دستگاه چراغ روشنایی معابر به LED در سطح کلانشهر تبریز با اعتبار بیش از هفت و نیم میلیارد ریال از جمله طرح های شاخص این شرکت می باشد که توسط وزیر نیرو افتتاح می شود.

نصب پنج دستگاه پست کمپکت به منظور اصلاح افت ولتاژ شبکه و احداث 42 دستگاه پست هوایی در نقاط مختلف شهرستان تبریز جهت کاهش بار، از دیگر پروژه های قابل توجه این شرکت می باشد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: