• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-3284-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

حذف 23 فرآیند زاید سرمایه‌گذاری در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی


دبیر حقوقی و امور قراردادهای شركت شهرك های صنعتی آذربایجان شرقی از حذف 23 فرآیند زاید مسیر سرمایه گذاری در این شركت خبر داد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رحیم بابایی با اعلام این خبراظهار كرد: پس از استقرار میز خدمت در این شركت اقدامات لازم برای كاهش بروكراسی اداری و مراجعات سرمایه گذاران به بخش های مختلف انجام و پس از برگزاری جلسات متعدد كارشناسی 23 فرآیند در واگذاری حق انتفاع حذف و در 11 فرآیند خلاصه شد.
 
وی ادامه داد: در مدت زمانی كه از استقرار میز خدمت در شركت شهرك های صنعتی استان می گذرد رضایتمندی مراجعه كنندگان از كاهش بروكراسی ها بالا رفته و فضای سرمایه گذاری در استان بهبود یافته است.
 
وی با اشاره به استقرار واحد حقوقی شركت شهرك های صنعتی آذربایجان شرقی در میز خدمت، گفت: حضور مستقیم همكاران حقوقی در كنار همكاران سایر بخش ها موجب شده تا بتوانیم بدون واسطه مشكلات را رصد كرده و با نظر حمایتی در جهت حل مشكلات قدم برداریم.
 
بابایی افزود: یكی دیگر از مزایای حضور واحد حقوقی در میز خدمت سلب دیدگاه سنتی به این واحد بوده و باعث شده تا مراجعه كنندگان از این بخش به عنوان همراه خود یاد كنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: