• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-9714-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز در گفت‌وگو با ایسنا تشریح کرد:

جزئیات نزاع دسته جمعی در خیابان عباسی تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز گفت: تمامی عوامل نزاع دسته جمعی آخر خیابان عباسی تبریز که بر سر دعوای دو کودک زیر 10 سال رخ داده بود، دستگیر شدند.

سرهنگ فرهنگ نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در خصوص جزئیات نزاع دسته جمعی  در خیابان عباسی، اظهار کرد:حوالی ساعت 21:30  شب گذشته، در آخر خیابان عباسی تبریز، دو خانواده که با یکدیگر خویشاوند بودند، بر سر دعوای دو کودک درگیر شدند. 
  
وی ادامه داد: این دو کودک با سن کمتر از 10 سال، با یکدیگر درگیر مشاجره‌ی لفظی شدند و بزرگان فامیل نیز به جای  پادرمیانی و جلوگیری از درگیری فیزیکی، خود  نیز درگیری دسته جمعی(بین دو فامیل) ایجاد می‌کنند. 
  
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تبریز با بیان این‌که در رابطه با درگیری این دو خانواده، برای افراد پرونده تشکیل شده است، گفت: در این درگیری افراد دو خانواده از چوب و سلاح سرد چاقو استفاده کرده و افرادی از دو خانواده مجروح شدند، که عوامل این نزاع دستگیر شده و اکنون در اختیار نیروی انتظامی بوده و به مراکز مراجع قضایی تحویل داده می‌شوند. 

وی ادامه داد: نیروی انتظامی بلافاصله به این موضوع ورود پیدا کرده و در کم‌تر از یک ساعت تمامی افراد درگیر در نزاع را شناسایی و دستگیر کرده است. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: