• سه شنبه ۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-1588-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

خبرهایی از تراکتورسازان


هری فوریستر، بازیکن خارجی تیم تراکتورسازی در تمرین صبح امروز حاضر شد و با هم‌تیمی‌های خود خوش‌وبش کرد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان ‌شرقی، تراکتورسازان از ساعت 10:30 صبح امروز (سه شنبه) با حضور در کمپ اختصاصی باشگاه تمرینات خود را پیگیری کردند.
 
پیش از شروع تمرین جان توشاک جلسه‌ای با شاگردانش برگزار کرد و نکات کلیدی تمرین امروز را به آن‌ها گوشزد کرد.
 
هری فوریستر بازیکن جدید تیم تراکتورسازی که اهل کشور انگلستان است با لباس شخصی در تمرین امروز تیم حاضرشده و با اعضای تیم آشنا شد. او پس از خوش‌وبش با سرخ پوشان برای دقایقی با جان توشاک به گفت‌وگو پرداخت.
 
هری که بامداد امروز وارد تبریز شده است پس از تماشای دقایقی از تمرین هم‌تیمی‌هایش راهی هتل شد تا پس از سفر طولانی خود استراحتی کوتاه داشته باشد و در تمرین عصر امروز پا به توپ شود.
 
امیرحسین پیروانی نکات تمرینی را به بازیکنان منتقل کرد و توشاک بر اجرای این تمرینات نظارت کرد.
 
سرمربی ولزی تیم تراکتورسازی که اعتقاد خاصی به بازیکنان جوان دارد از چند بازیکن جوان تیم‌های پایه دعوت کرده است تا در تمرینات تیم حاضر شوند.
 
تمرین نوبت عصر تراکتورسازان عصر امروز در کمپ اختصاصی باشگاه برگزار می‌شود.
 
 
تست گیری تیم‌های جوانان و امید باشگاه تراکتورسازی به شیوه‌ای جدید در حال انجام است و به ایستگاه پایانی خود نزدیک می‌شود.
 
توجه به تیم‌های پایه در فوتبال امروز امری حیاتی بوده و تیم‌های بزرگ دنیا توجه خاصی به جذب و پرورش استعدادهای موجود در رده‌های سنی پایه دارند.
 
بر این اساس باشگاه تراکتورسازی نیز در دهه اخیر با نگرشی متفاوت به رده‌های سنی پایه تلاش کرده تا استعدادهای موجود در فوتبال آذربایجان را شناسایی کرده و بهترین استفاده ممکن را از این سرمایه‌ها داشته باشد.
 
با برنامه‌ریزی‌هایی که در سال‌های اخیر در رده‌های پایه صورت گرفت تیم‌های جوانان و امید تراکتورسازی هرکدام یک‌بار توانستند در لیگ برتر فوتبال کشور به مقام قهرمانی برسند و تیم نوجوانان نیز یک مقام سوم و یک مقام چهارم مسابقات کشوری را به خود اختصاص دادند.
 
راه‌یابی تیم زیر 15 ساله‌های تراکتورسازی به مسابقات قهرمانی کشور بدون تجربه حتی یک شکست ارمغانی دیگر از توجه به رده‌های سنی پایه بود.
 
در ادامه مسیر جذب استعدادهای درخشان، آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی برای فصل جدید برنامه‌ریزی‌های مدونی انجام داد تا استعدادیابی و تست گیری از بازیکنان به شیوه فوتبال روز دنیا صورت گیرد.
 
یونس باهنر مدیر جدید آکادمی پس از حضور در باشگاه اقدامی جالب انجام داد و با تشکیل کمیته فنی و کادر فنی تیم‌های پایه، استعدادیابی را از حالت فردی خارج کرده و به شکل تیمی تبدیل کرد.
 
محمد آزادی پیشکسوت باشگاه تراکتورسازی در کنار یونس باهنر کمیته فنی را تشکیل دادند و امیر احمدی، حسین حسن دخت، امیرعلی احمدزاده، ناصر ساعی، صابر تقی زاده و رضا فرجپور تبریزی عضو کادر فنی تیم‌های پایه هستند.
 
تست گیری تیم‌های جوانان و امید برای فصل جدید از روز شنبه آغازشده و در 4 روز اخیر روزانه 200 بازیکن جوانان و 150 بازیکن امید زیر نظر کمیته فنی و کادر فنی تیم‌های فوق تست گیری و استعدادیابی شدند.
 
در نهایت بهترین بازیکنان استعدادیابی شده و از فردا (چهارشنبه) نفرات منتخب به سرمربیان تیم‌ها معرفی می‌شوند تا نفرات موردنظر در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر امید و جوانان در ترکیب تیم تراکتورسازی مورداستفاده قرار گیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: