• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-16314-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

شهردار تبریز خبر داد

توسعه فضای سبز شهری رویکرد اصلی شهرداری تبریز/ احداث 20 پارک محله ای تا پایان 97

شهردار تبریز گفت: توسعه فضای سبز شهری رویکرد اصلی شهرداری تبریز در سال جاری است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایشرقی، ایرج شهین باهر در آیین بهره برداری از پارک قازان تبریز ضمن قدردانی از پرسنل شهرداری منطقه 2 تبریز اظهار کرد: این پارک جزو معدود پارک هایی است که در زمان افتتاح و بهره برداری از آن، می توان از سایه درختانش استفاده کنیم، چرا که زمین پارک از باغ به فضای عمومی تغییر کاربری داده شده و به وجود این درختان در این پارک نمی توان ارزش ریالی گذاشت.

وی افزود: در احداث پارک ها، باید درختکاری کرد و منتظر رشد درختان باشیم که این روند چندین سال طول خواهد کشید اما در این پارک که با تملک باغ های موجود در شهر افتتاح شده، شاهد درختان چندین ساله هستیم که باید از صاحبان قبلی این املاک جهت نگهداری از درختان قدردانی کرد.

شهین باهر با بیان اینکه توسعه فضای سبز شهری رویکرد اصلی شهرداری تبریز است، ادامه داد: احداث پارک ها و فضاهای عمومی هزینه بر خواهد بود اما با این وجود لازمه زندگی در شهرهاست که شهرداری تبریز در چند ماه گذشته توانسته پنج پارک محله ای افتتاح کند.

وی همچنین ادامه داد: در برنامه بودجه سال 97، احداث 10 پارک محله ای در تبریز تصویب شده که امیدواریم با همکاری شورای شهر، تا پایان امسال، حدود 20 پارک محله ای در سطح شهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد.

شهردار تبریز در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه شهرداری تبریز تاکنون بدون هیچ حاشیه ای اقدامات خود را پیش می برد، ادامه داد: با توجه به رکود موجود در کشور، شهرداری تبریز توانسته اقدامات موثری در شهر انجام دهد که امیدواریم این روزها همه مسئولان شهری و استانی در راستای رفاه مردم، همدلی و همکاری خود را افزایش دهند.

   

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: