• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-3290-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم اهر و هریس:

اتمام پروژه جاده اهر – تبریز موجب رونق گردشگری در منطقه ارسباران می‌شود

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی اتمام سریع و به موقع جاده اهر – تبریز را باعث رونق صنعت گردشگری منطقه ارسباران و همچنین توسعه این منطقه عنوان کرد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بیت اله عبدالهی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه جاده اهر -تبریز یکی از جاده های پرتردد و حادثه خیز استان است، اتمام سریع این بزرگراه را خواسته به حق مردم این منطقه ذکر کرد و افزود: با اتمام و زیربار ترافیک رفتن این جاده شاهد پیشرفت و ترقی اقتصادی منطقه و کاهش خطرات جاده ای در این مسیر خواهیم بود. 

وی همچنین گفت: اگر بزرگراه اهر ــ هریس ــ تبریز تکمیل شود به‌طور قطع گردشگری منطقه ارسباران رونق بیشتری می‌گیرد.

وی افزود: به‌دلیل عملکرد ضعیف پیمانکاران این پروژه معتقدیم یا پیمانکاران باید تقویت شوند یا پیمانکار جدید به جمع آن‌ها اضافه شود. 

عبدالهی افزود: مسئولان ذیربط قول داده بودند در سال گذشته 31 کیلومتر از بزرگراه اهر ــ هریس ــ تبریز به زیر بار ترافیکی برود اما این وعده تحقق نیافت و ما امیدواریم امسال بدقولی سال گذشته تکرار نشود. 

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: معاون وزیر راه و شهرسازی سال گذشته دستور آسفالت‌ریزی 40 کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان اهر را داده است ولی متأسفانه مدیران وزارت راه و شهرسازی حتی به دستور معاون وزیر هم اعتنایی نمی کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: