• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-2690-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:

تکمیل بزرگراه «اهر - تبریز» از اولویت‌های اصلی دولت است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تکمیل بزرگراه «اهر - تبریز» از اولویت‌های اصلی دولت است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، جواد رحمتی در بازدید از عملیات اجرایی پروژه جاده تبریز- هریس- اهر به خبرنگاران گفت: خوشبختانه با توجه به اینکه قسمتی از این پًروژه زیر بار ترافیک رفته امیدواریم مابقی این پروژه عظیم نیز در اسرع وقت به اتمام برسد تا یکی از مهمترین مطالبات مردم این منطقه برطرف شود. 

وی یکی از مهمترین اولویت پیشرفت اقتصادی و توسعه هر منطقه را داشتن راه ارتباطی ایمن و بی‌خطر برشمرد و افزود: وجود مناطق دیدنی و گردشگری در منطقه ارسباران می‌تواند زمینه‌ای برای رونق صنعت توریست در منطقه باشد و لازمه آن نیز اتمام سریع پروژه بزرگراه اهر – تبریز است که می‌توان با اتمام این پروژه زمینه مناسب برای تردد ایمن گردشگران در این منطقه و حتی استان‌های همجوار را فراهم کند. 

رحمتی در ادامه بر ضرورت اجرای سریع پروژه بزرگراه اهر – تبریز تأکید کرد و ادامه داد: نباید به بهانه‌هایی از ساخت و اتمام این پروژه شانه خالی کرد و ما پیگیری مستمر خود را در اتمام سریع این پروژه خواهیم کرد. 

وی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خواست با کمک مالی به شرکت زیر نظر خود که قسمتی از پروزه بزرگراه اهر را در اختیار دارد، نسبت به تسریع روند اجرایی آن تلاش کند.

در ادامه این دیدار مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی نیز با اشاره به تردد روزانه بیش از 30 هزار خودرو از محور اهر - تبریز و پایین بودن ظرفیت این جاده نسبت به خودروهای عبوری، از پیگیری‌های این اداره نسبت به اتمام سریع پروژه خبر داد.

ابوالقاسم سلطانی گفت: یکی از اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی تکمیل و تحویل سریع این پروژه بوده تا یکی از خواسته‌های مردم این منطقه تحقق یابد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: