• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-5584-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان شرقی:

سودجویان داخل کشور با نتانیاهو و ترامپ همسویی نکنند

استاندارآذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ذخایر استراتژیک کشور قابل توجه است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد، تصریح کرد: نباید فرصت طلبان و سودجویان داخل کشور با نتانیاهو و ترامپ همسویی کرده و مردم را در تامین کالاهای اساسی و معیشت دچار مشکل کنند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مجید خدابخش در جلسه تنظیم بازار استان با بیان این‌که هدف اتاق جنگ آمریکا در وزارت خزانه داری آن کشور با همراهی کشورهای اسرائیل، عربستان و سایر کشورهای معاند نظام جمهوری اسلامی ایران، تحقق نیافتن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است، اظهار کرد: به لطف خدا و رهبری نظام، اتحاد و همت مردم قهرمان ایران، دشمنان به هدفشان نخواهند رسید و ما  در مقابل آن‌ها، باید هوشیار باشیم. 
  
وی افزود: هدف از تخصیص ارز به نرخ دولتی، تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم است. 
  
وی گفت: تمام کالاهای وارداتی باید رصد شده و نظارت بر حسن مصرف و پیشگیری از سوء مصرف و سودجویی انجام شود. 
  
وی تاکید کرد: تمام تشکل‌ها و اصناف مرتبط با تنظیم بازار باید در جلسات هفتگی شرکت کرده و بانک‌ها نیز با تمام توان برای بقای تولید و رونق آن همت کنند.  
  
خدابخش ادامه داد: سازمان‌های نظارت و تعزیرات شبانه روز محتکران را رصد کرده و هر کجا تخلفی یافتند، بلافاصله به دادگستری اعلام و به تبع آن برخورد قضایی انجام شود. 
  
وی خاطرنشان کرد: طبق دستورالعمل ارسالی دولت، دبیرخانه ستاد تنظیم بازار از سازمان جهادکشاورزی به سازمان صنعت و معدن و تجارت انتقال یافت، اعضای ستاد تنظیم بازار؛ اتاق بازرگانی، برنامه و بودجه، جهادکشاورزی و صنعت و معدن و تجارت و ... هستند که به صورت هفتگی جلسه برگزار می‌کنند. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: