• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-12888-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

مقام نخست ستاد ساماندهی امور جوانان آذربایجان شرقی در کشور


مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: آذربایجان شرقی رتبه برتر عملکرد حوزه ستاد ساماندهی امور جوانان کشور در سال 1396 را برای دومین سال متوالی کسب کرد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایوب بهتاج اظهار کرد: در ارزیابی نهایی عملکرد استانها در ستادهای ساماندهی امور جوانان در کشور در سال 1396، استان آذربایجان شرقی در رده نخست و حائز رتبه اول شد و استانهای سمنان و البرز در رده های دوم و سوم ارزیابی قرار گرفتند.
 
وی افزود: معاونت امور جوانان و فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در سال 1395 نیز موفق شده بود به مقام نخست کشوری دست یابد.
 
وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته ستاد استانی ساماندهی امور جوانان استان بیش از 74 درصد مصوبات خود را اجرایی و محقق کرده که ده جلسه استانی و یکصد و بیست و شش جلسه شهرستانی ستاد ساماندهی امور جوانان برگزار شده و شانزده کمیته تخصصی استانی و یکصد و یازده کمیته تخصصی شهرستانی تشکیل شده است که آسیب‌های اجتماعی،اوقات فراغت، ازدواج ، مشارکت اجتماعی و سلامت جوانان بیشترین سهم را در موضوعات مورد بررسی ستاد ملی ساماندهی امور جوانان در سال 96 داشتند.
 
وی در بخش دیگری از اقدامات این ستاد بیان کرد: برگزاری نشست ها و گردهمایی های استانی با هدف آگاهی بخشی وتوانمندسازی مدیران و کارشناسان حوزه جوانان و بررسی چالش های جوانان در شهرستانهای مختلف، تقسیم کار استانی در حوزه های برنامه ریزی جهت افزایش مشارکت اجتماعی جوانان ، برنامه ریزی جهت تقویت هویت ملی و دینی جوانان، برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان ، برنامه ریزی برای ازدواج جوانان و آموزشهای قبل از ازدواج و بعد از ازدواج، برنامه ریزی برای کاهش آسیبهای اجتماعی جوانان و نوجوانان، برنامه ریزی طرح سلامت جوانان و هفته جوان از مهترین اقدامات ستاد در طول سال 1396 بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: