• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-2285-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

معاون فرماندار ورزقان و بخشدار خاروانا معرفی شدند

در مراسمی با حضور مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی، نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی معاون فرماندار و بخشدار خاروانا شهرستان ورزقان معرفی شدند. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، با حکم استاندار آذربایجان شرقی، مدد سمندری به عنوان معاون فرماندار ورزقان و بهنام اسماعیلی اقدام به عنوان بخشدار خاروانا معرفی شدند. 

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات انبارته بخشدار سابق بخش خاروانا گفت: رضایت مردم یک سرمایه اجتماعی ارزشمند است و هرچقدر این سرمایه اجتماعی افزایش یابد، میزان تخلفات، جرایم و فساد اداری کاهش می یابد.

رضا استاد رحیمی افزود: چالش‌های بزرگی مانند کمبود آب، افزایش جمعیت، بیکاری، فرار مغزها، حاشیه نشینی و فساد مدیران همانند موریانه می‌توانند پایه‌های یک کشور را سست کنند و باید ما مسئولین با جذب سرمایه گذاری، با چالش‌های بزرگ کشور مقابله کرده و برای حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم.

این گزارش حاکیست: مدد سمندری معاون فرماندار شهرستان ورزقان، متولد شهرستان ورزقان، رزمنده و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس و کارشناس ارشد مدیریت دولتی است. از سوابق مدیریتی وی می‌توان به شهردار شربیان و زرنق، معاون فرماندار شهرستان‌های اهر و هریس و بخشدار بخش مرکزی شهرستان اسکو اشاره کرد. 

بهنام اسماعیلی اقدم - بخشدار جدید بخش خاروانا با تحصیلات کارشناسی ارشد متولد شهرستان ورزقان است و سوابقی چون کارشناس امور اجتماعی بخش مرکزی ورزقان، کارشناس امور اجتماعی و انتخابات و شوراهای اسلامی فرمانداری، مسئول حراست و کارشناس مسئول امور سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ورزقان در کارنامه دارد. 

گفتنی است، انبارته ، بخشدار سابق بخش خاروانا نیز به سمت معاون فرماندار شهرستان هشترود منصوب شده و مسئولین ورزقان و مردم شهرخاروانا با اهدا لوح و هدایای خود از زحمات و تلاش‌های وی قدردانی کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: