• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-5184-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

انعقاد ۹ طرح به ارزش 260 میلیارد تومان در همایش فرصت‌های سرمایه گذاری هریس

دبیر اجرایی نخستین همایش فرصت های سرمایه گذاری شهرستان هریس گفت: تاکنون تفاهم نامه ۹ طرح به ارزش حدود 260 میلیارد تومان بین سرمایه گذاران و مسئولین ارشد شهرستان منعقد شده که سه طرح پیشنهادی سرمایه گذاران برای امضای تفاهم نامه در مرحله بررسی است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، روح اله خلیلی جاوید در نخستین همایش سرمایه گذاری شهرستان هریس، افزود: با طرح های توسعه و تسهیلاتی که از سوی دولت برای شکوفایی و رونق اقتصادی این شهرستان اتخاذ شده، امیدواریم بسیاری از مشکلات معیشتی مردم و اشتغال جوانان برطرف شود. 
  
وی با اشاره به ظرفیت‌های بالای این شهرستان برای جذب سرمایه گذار، گفت: مهم‌ترین هدف همایش سرمایه گذاری شهرستان هریس معرفی ظرفیت‌های این شهرستان برای سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعت، گردشگری و معدن بود. 

خلیلی جاوید تشریح کرد: اقدام‌های خوبی از سوی فرمانداری و تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان به منظور افزایش جذب سرمایه گذاران انجام شده است. 
  
وی وجود انرژی‌‎های نو را برای توسعه سرمایه گذاری در این شهرستان مهم دانست و تاکید کرد: تامین زیرساخت‌ها در بخش‌های مختلف موجب رشد و شکوفایی خواهد شد. 

وی به اهمیت اتمام پروژه بزرگراه تبریز - هریس - اهر در زمینه توسعه همه جانبه شهرستان هریس اشاره کرد و گفت: اتمام این پروژه تاثیر بسیاری در رشد و توسعه منطقه خواهد داشت. 

دبیر اجرایی نخستین همایش فرصت‌های سرمایه گذاری شهرستان هریس همچنین تامین زیرساخت های مورد نیاز برای جذب سرمایه گذار را مستلزم همت مضاعت تمام شهروندان و مسئولان متولی عنوان کرد و گفت: این همایش با پیگیری برخی از مسئولان شهرستان به ویژه حجت الاسلام احمدی امام جمعه شهرستان و عبدالهی نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی و همچنین علی محمودی فرماندار تلاشگر شهرستان برگزار شد. 
  
وی تاکید کرد: با توجه به ظرفیت‌های گسترده سرمایه گذاری، بسته‌های سرمایه گذاری متعددی در بخش‌های مختلف به سرمایه گذاران شرکت کننده در این همایش پیشنهاد شد که در این زمینه تلاش می‌کنیم از تمام طرح های مطالعه شده برای معرفی شهرستان استفاده شود تا سرمایه گذاری در این شهرستان به مرور افزایش یابد. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: