• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-4284-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

ساعی: فراکسیون قطعه سازان مجلس شورای اسلامی تشکیل می‌شود

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو‌ در مجلس شورای اسلامی از تشکیل فراکسیون قطعه سازان مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک خبر داد.
    
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، زهرا ساعی در گفت‌وگو با خبرنگاران از برگزاری جلسه مشترک تعدادی از نمایندگان مجلس با قطعه سازان مطرح کشور از جمله نماینده قطعه سازان آذربایجان شرقی در اتاق ایران خبر داد و گفت: قطعه سازان نقش بسیار مهمی در دستیابی کشور به خودکفایی اقتصادی و تحقق شعار سال در ارتباط با حمایت از تولید داخلی دارند.
    
وی تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی، تمامی تلاش خود را برای حمایت از قطعه سازان و رفع مشکلات آنان انجام خواهد داد.  

وی در ادامه از پیشنهاد تشکیل فراکسیون قطعه سازان مجلس شورای اسلامی به نمایندگان مردم در خانه ملت خبر داد و افزود: به پیشنهاد بنده، جمع آوری امضا برای تشکیل فراکسیون قطعه سازان در مجلس آغاز شده و در آینده نزدیک، کمیسیون مربوطه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
    
 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با توجه به نقش مهم این حوزه از صنعت در ارز آوری به کشور و ممانعت از خروج ارز از ایران اسلامی، دستگاه‌های مربوطه باید بیشترین حمایت را از فعالان حوزه صنعت قطعه سازی داشته باشند.
    
وی با تاکید بر لزوم اتخاذ رویکرد صادراتی توسط فعالان قطعه سازی عنوان کرد: صاحبان این حوزه نیز باید توان خود را برای افزایش کیفیت تولیدات به کار گیرند.

وی عنوان کرد: قطعات تولیدی جمهوری اسلامی باید به درجه‌ای از کیفیت دست یابند که بتوانند در بازارهای جهانی، حرفی برای گفتن داشته باشند.
    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تدوین استراتژی مدون در حوزه قطعه سازی تاکید کرد و‌ گفت: رویکرد ارتقا کیفیت و رفع موانع تولید نیز باید مورد توجه قطعه سازان‌ و دولتمردان قرار گیرد.
 
گفتنی است، تشکیل این فراکسیون به پیشنهاد "زهرا ساعی" و "شهاب‌الدین بیمقدار" از نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی در راستای بررسی زمینه‌های لازم برای تشکیل آن در اتاق ایران برگزار شد.   

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: