• پنجشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-2284-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

دبیر هیئت مدیره اتاق بازرگانی تبریز:

اصحاب رسانه برای گذر از بحران فعلی در اقتصاد کشور کمک کنند

دبیر هیات مدیره اتاق بازرگانی تبریز با اشاره به این‌که اصحاب رسانه برای گذر از بحران فعلی در اقتصاد کشور کمک کنند، گفت: اصحاب رسانه باید با دستگاه‌ها، قوای سه گانه، دولت و مردم برای عبور از این بحران اقتصادی حاکم در کشور، همکاری موثری داشته باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سونیا اندیش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اکنون کشور در شرایطی قرار گرفته که اصحاب رسانه برای عبور از این بحران‌ها با حداقل خسارت، نقش بسزایی را ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به این‌که متاسفانه برخی‌ها در صدد گسترش فضای ناامیدی در کشور هستند، گفت: اصحاب رسانه باید تلاش کنند تا فضای نا امیدی در کشور را به فضای امید بخش تبدیل کنند.

اندیش با بیان این‌که مردم ایران بحران‌های بزرگی را پشت سر گذاشته‌اند، خاطرنشان کرد: معتقدیم که مردم بازهم می‌توانند با مقاومت خود از این تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی با سربلندی نجات یابند.

وی مطرح کرد: بنده به عنوان هیات نمایندگان ایران، معتقدم که موضوعات سیاست گذاری فردی نیست و باید سیاست گذاری‌ها همه جانبه بوده و با همکاری بین بخشی انجام گیرد که نقش مردم در این همکاری بین بخشی بسیار تاثیرگذار است.

اندیش با اشاره به این‌که اتاق تبریز به عنوان یکی از تاثیرگذارترین اتاق‌های بازرگانی ایران در زمینه مسائل اقتصادی کشور است، خاطرنشان کرد: در اتاق بازرگانی تبریز کمسیون‌های کارشناسی با حساسیت بیشتری مسائل اقتصادی واحدهای تولیدی و صنعتی استان  از جمله مشکلات بیمه، تعطیلی و ... را پیگیری می‌کند و راهکارهایی را برای مرتفع کردن آن‌ها ارایه می‌دهد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: