• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-1285-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان:

جنگ اقتصادی امروز، هیچ تفاوتی با دوران هشت سال دفاع مقدس ندارد

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان این‌که امروزه همه ما درگیر جنگ اقتصادی هستیم، گفت: جنگ فعلی هیچ تفاوتی با دوران هشت سال دفاع مقدس  ندارد .
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد مهدی تندگویان در هفتمین گردهمایی مسئولان امور جوانان استان های سراسر کشور، با بیان این‌که اکنون ما با وضعیت اقتصادی خاصی در کشور مواجه هستیم، افزود: ایران کشوری است که از آغاز انقلاب با دشمنان زیادی مواجه بوده و جنگ با دشمنان همواره ادامه دارد ولی امروزه درک ما از مدل جنگیدن تغییر کرده است. 
  
وی تصریح کرد: در حال حاضر آمریکا با فشارهای زیادی علیه ایران، با ما در جبهه‌ی دیگری مبارزه می‌کند ولی ما با تمام قوا در مقابل آن ایستاده‌ایم‌ . 
  
وی با بیان این‌که جنگ نرم، سخت تر از جنگ سخت است، افزود: امروزه جنگ اقتصادی هیچ تفاوتی با جنگ دوران دفاع مقدس ندارد، همه ما درگیر جنگ اقتصادی هستیم و باید با مقاومت در این جنگ پیروز شویم . 
  
تندگویان با بیان این‌که  درآمد ارزی کشور دو برابر هزینه های ارزی کشور است، افزود: وضعیت درآمدی ارزی کشور در بازار به دلیل التهاب و اخبار تولید شده، تاثیر مثبتی نمی گذارد . 
  
وی ادامه داد: با تمامی این اتفاقات تاکید دارم امسال می توان با صرفه‌جویی، نظارت دقیق، انجام برنامه‌های صحیح و کمک به دولت در جنگ اقتصادی پیروز شویم . 
  
وی با بیان این‌که گزارشی از ادارات کل در خصوص شفاف سازی اعتبارات به ما ارائه نشده است، تاکید کرد: مدل هزینه‌های استان‌ها باید به وزارت خانه‌ها ارسال شود . 
  
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: متاسفانه در صندوق کارآفرینی جهت جذب اعتبارات استانی مناسب عمل نشده، ما انتطار داشتیم در فصل اول سال تمامی اعتبارات را جذب کنیم ولی با این وضعیت بعید است اعتبارها به خوبی جذب شود . 
  
وی افزود: در سال جاری  ۱۰ هزار برنامه برگزار شد و در هفته ی جوان نیز برنامه‌های خوب و متعددی نیز برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: