• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-1185-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

مدیر کل حراست جهاددانشگاهی:

انقلابی بودن و انقلابی ماندن را در جهاددانشگاهی به منصه ظهور برسانیم

مدیر کل حراست جهاددانشگاهی گفت: خط مشی کاری حراست در جهاددانشگاهی باید بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب باشد و ما وظیفه داریم در این نهاد، فرمایشات ایشان در مورد انقلابی بودن و انقلابی ماندن را به منصه ظهور برسانیم. 

 به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بهنام چهارلنگ در آیین تکریم و معارفه مدیر حراست سازمان جهاددانشگاهی استان اظهار کرد: حراست جهاددانشگاهی، جوان بوده و حدود یک دهه قدمت دارد، ولی در این مدت کم توانسته نقش خود را در این نهاد انقلابی به خوبی ایفا کند. 

وی با بیان اینکه جوان بودن و داشتن رویکرد فرهنگی وعلمی از ویژگی های حراست در جهاددانشگاهی است، گفت: مدیر حراست در این نهاد باید از میان نیروهای فرهنگی و علمی انتخاب شود. 

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع پژوشگران و مسئولان جهاددانشگاهی و همچنین در جمع دست اندرکاران وزارت اطلاعات گفت: حراست جهاددانشگاهی باید از سیاسی کاری پرهیز کند، مدیران جهاددانشگاهی باید تلاش کنند جذب و نگهداشت نیرو در این نهاد بر اساس رهنمودهای رهبری باشد و مسئولان حراست باید دقت کنند کسی که می‌خواهد امانتدار نظام و مردم باشد، صلاحیت لازم را داشته باشد. 

چهارلنگ تاکید کرد: ما باید حرکات و رفتارهای خود را با معیار صحبت‌های رهبری بسنجیم  و ببینیم بر اساس این معیار، تا چه حد انقلابی هستیم. 
وی با بیان اینکه حراست در جهاددانشگاهی سه خط مشی دارد، گفت: حراست در این نهاد باید اثرگذاری عالمانه داشته باشد و این امر زمانی محقق می‌شود که اشراف کامل بر مجموعه داشته باشیم. 

وی ادامه داد: دومین رویکرد ما تصمیم سازی حکیمانه است، عمده وظیفه ما صیانت، حمایت و پیشگیری از آسیب‌ها و تهدیدهاست، حراست باید به عنوان مشاور امین با همکاران و نیروهای مجموعه ارتباط داشته باشد و مدیران مجموعه باید به حراست اعتماد داشته باشند. 

وی سومین رویکرد حراست در جهاددانشگاهی را پاسخگویی صادقانه عنوان کرد و گفت: ما باید در برابر همکاران پاسخگو بوده و حق الناس را رعایت کنیم. 
وی تاکید کرد: از مدیر حراست انتظار داریم دانش حرفه ای خود را افزایش داده ، ارتباط خوب و حسنه با همکاران داشته، برنامه محور بوده، بعد معنوی خود و مجموعه را افزایش داده و متصدیان مشاغل حساس را آموزش دهد. 
  
 رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان نیز در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیرماه اظهار کرد: لطف خداوند بود که رهبر معظم انقلاب از حادثه تروریستی ششم تیرماه نجات پیدا کردند، همه امید ما به فرزانگی ایشان است. 

وی با قدردانی از تلاش های سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات و همچنین مسئولان حراست سازمان ها اظهار کرد: امنیت کشور را مدیون مجاهدت های این عزیزان هستیم. 

وی ضمن قدردانی از زحمات "عبدارضا عبدالهی" در طول دوران تصدی پست مدیریت حراست سازمان جهاددانشگاهی استان برای آقای "جلیل گلبازی" آرزوی موفقیت کرد. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: