• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-1085-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان شرقی:

اجازه ندهیم شکاف‌های اجتماعی توسعه یابد

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور و سوءاستفاده‌هایی که در این شرایط برای تخریب عملکرد دولت می‌شود، گفت: افزایش سرمایه اجتماعی تنها راه برای حل مشکلات است و نباید اجازه بدهیم که شکاف‌های اجتماعی توسعه یابد .

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مجید خدابخش در گردهمایی فرمانداران استان، ارتباط با اقشار و گروه‌های مختلف مردم را اصلی‌ترین وظیفه فرمانداران و بخشداران ذکر کرد و با اشاره به شرایط خاص اقتصادی، به فرمانداران استان توصیه کرد بازدید از واحدهای تولیدی و رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان را جزو برنامه‌های اولویت‌دار و دائمی خود قرار دهند . 
  
وی اظهار کرد: در هر نقطه‌ای از کشور که تعامل بین مسئولان با نهادها، تشکل‌ها و اقشار مختلف برقرار بوده موضوعات اجتماعی و صنفی بهتر مدیریت شده و همان‌طور که وزیر کشور هم تأکید کرده است استانداران، فرمانداران و بخشداران باید نسبت به این موضوع اهتمام خاصی داشته باشند . 
  
وی خطاب به فرمانداران استان تأکید کرد: در اجتماعات و مراسم‌های مختلف شهرستان در جمع مردم حضور پیدا کنید و مخصوصاً با گروه‌های مرجع و تأثیرگذار جامعه به نحوی ارتباط داشته باشید تا بتوانند دیدگاه‌های خود را به شما منتقل کنند . 
  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به انعکاس مثبت و تأثیرگذار بازدید رئیس جمهور از بازار کفش تبریز، گفت: چنین دیدارهایی که اقشار مختلف مردم می‌توانند بدون واسطه حرف خود را به گوش مسئولان برسانند موجب تقویت پایگاه مردمی دولت می‌شود و برای دولت از هر چیز مهم‌تر است . 
  
خدابخش با تأکید بر تعامل فرمانداران با همه نهادها و تشکل‌های موجود در شهرستان به‌ویژه ائمه جمعه، نمایندگان مجلس، احزاب و تشکل‌های صنفی، گفت: اگر در محدوده مدیریت خودمان بتوانیم مسائل و مشکلات را مدیریت کنیم می‌توانیم در سطح ملی هم انتظار این کار را داشته باشیم . 
  
استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دو طرح کارورزی و مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی و مشوق‌هایی که دولت در این دو طرح برای اصناف و واحدهای تولیدی در نظر گرفته، خاطرنشان کرد: در اجرای این دو طرح تا امروز به اهداف مورد انتظار دست نیافته‌ایم و انتظار داریم که با همت و تلاش فرمانداران و تعامل آنها با اصناف و واحدهای تولیدی بتوانیم به سهمیه‌های تعیین‌شده دست پیدا کنیم . 
  
وی همچنین فرمانداران استان را به سرکشی مستمر به واحدهای تولیدی توصیه کرد و گفت: تصمیم‌گیری درست در گرو این است که از نزدیک با مسائل و مشکلات آشنا شویم .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: