• یکشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-590-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

فرماندار:

ایجاد دانشگاه فرهنگیان نقطه عطفی در تاریخ آموزش و پرورش اهر خواهد بود

فرماندار اهر ایجاد و راه اندازی دانشگاه فرهنگیان را در اهر نقطه عطفی در تاریخ آموزش وپرورش شهرستان عنوان کرد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، زاهد محمودی در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش ضمن تأکید بر ضرورت ایجاد دانشگاه فرهنگیان در اهر افزود: این رویداد باعث توسعه مبانی علمی و فرهنگی شهرستان خواهد شد. 

وی همچنین یکی از رویدادهای مهم پیش رو را برگزاری کنکور سراسری در 13 حوزه امتحانی برشمرد و گفت: باید این ماراتن علمی در آرامش و امنیت برگزار شود. 

محمودی همچنین با بیان اینکه امتحانات نهایی و کنکور سراسری در این برهه زمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، هماهنگی آموزش و پرورش، فرمانداری و سایر نهادهای دخیل در این   امر را از جمله سازمان های خدماتی مانند اداره برق، آب، شهرداری و آتش نشانی و همچنین نیروی انتظامی را در   جهت تامین رفاه و امنیت دانش آموزان داوطلب کنکور ضروری دانست . 

فرماندار اهر با تاکید براین که مصوبات جلسات شورا باید پیگیری شود افزود: از مصوبات جلسات قبل که ساماندهی اوقات فراغت و بحث مهارت آموزی در فصل فراغت دانش آموزان بود که می تواند قسمت اعظمی از بحث بیکاری جوانان را برطرف کند. 

مدیر آموزش و پرورش اهر نیز در این جلسه ضمن تاکید بر پیگیری مصوبات قبلی از قبیل ساماندهی فضای آموزشی برای سالتحصیلی آینده گفت: گزارش عملکرد مدیریت در یکسال گذشته در قالب کتاب چاپ و منتشر خواهد شد . 

جعفر شجاعی همکاری نهادهای دخیل در امر غنی سازی اوقات فراغت را از جمله شهرداری و... خواستار شد و از حصارکشی فضاهای دارای کاربری آموزش با همکاری شهرداری تقدیر کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: