• شنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-214-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

کف سازی معابر شهرداری منطقه ۹ با اعتباری بالغ بر ۵/۵ میلیارد ریال

شهردار منطقه۹ تبریز از اجرای عملیات کفسازی معابر سطح منطقه در چندین نقطه به صورت همزمان با اعتباری بالغ بر ۵.۵ میلیارد ریال خبر داد .
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بهرام نسیانی در این خصوص اظهار کرد: چندین پروژه ی کفسازی پیاده روهای سطح منطقه، به منظور بهسازی، اصلاح و ساماندهی این معابر، توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه و پیمانکاران عمرانی درحال اجراست. 
 
مس افزود:  پروژه ی کف سازی این معابر در حدود ۲۵۰۰ متر اجرا می‌شود که از مهمترین آنها می توان به عملیات کف سازی در بلوار شهدای غواص، حدفاصل ورودی ۱و۲ دانشگاه تبریز و همچنین حد فاصل تونل های دوقلو تا رمپ شبدری اشاره کرد . 
 
نسیانی مجموعه اقدامات انجام شده در این پروژه را شامل خاکبرداری، برچیدن جداول، اجرای بتن با عیار ۱۵۰-۲۰۰-۲۵۰، کمپکت، مخلوط ریزی، نصب جداول بتن ساخته، تهیه و پخش شفته آهک، نصب کفپوش، اصلاح اطراف درختان و ایجاد و ساماندهی مسیر دوچرخه سواری عنوان کرد. وی هدف از اجرای این پروژه ها را ارتقای کیفیت معابر و مناسب سازی پیاده روها به منظور تسهیل در عبور و مرور عابرین عنوان کرد و افزود: رضایتمندی شهروندان و آرامش خاطر آنها در بهره برداری از پروژه های عمرانی، همواره مشوق ماست.
 
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: