• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-5890-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

رئیس دادگستری شهرستان اهر:

اولویت اصلی دستگاه قضایی رسیدگی به امور مردم است

رئیس دادگستری شهرستان اهر گفت: دگستری اهر روزانه حدود 1000 مراجعه کننده از سراسر منطقه ارسباران دارد که تلاش ما رسیدگی به امور مردم است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام محمدعلی نظری در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته قوه قضائیه در شهرستان اهر با بیان اینکه امسال هفته قوه قضائیه بر اساس ابلاغیه دستگاه قضا و معاونت فرهنگی قوه قضائیه با شعار «تکریم ارباب‌رجوع» گرامی داشته می‌شود، اظهار کرد: امسال نیز در شهرستان اهر به مناسبت گرامیداشت این هفته از یکم تا هفتم تیرماه، برنامه‌های مختلفی برگزار خواهد شد. 

وی ادامه داد: قضات دستگاه قضایی در راستای تأمین امنیت جامعه و برقراری عدالت و همچنین خدمت به نظام و مردم شبانه‌روز تلاش  می‌کنند. 

وی یکی از بالاترین عبادات در پیشگاه خداوند را خدمت به مردم برشمرد و افزود: امیدواریم مسئولین در هر پست و مقامی که هستند خدمتگزاری صدیق برای مردم باشند. 

رئیس دادگستری شهرستان اهر در ادامه با اشاره به عملکرد خوب این دادگستری در سال‌های گذشته نسبت به سایر شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی گفت: طی سال‌های گذشته دادگستری اهر در اجرای برنامه‌های ابلاغی رئیس‌کل دادگستری استان حائز رتبه برتر استانی بوده که امیدواریم امسال نیز با تلاش مضاعف به این امر مهم دست پیدا کنیم. 
  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهر نیز در ادامه این جلسه بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه‌ برنامه‌های هفته قوه قضائیه در شهرستان اهر تأکید کرد. 

رحیم عبدالهی عمل به وظایف و رسیدگی به امور مردم را ادامه راه شهدا ذکر کرد و افزود: برنامه‌هایی که در گرامیداشت شهدای هفت‌تیر برگزار می‌شود بایستی به‌گونه‌ای اجرا شود که در شان شهدا باشد؛ چزا که زمانی می توان به خون پاک شهدا ادای دین کرد که حداقل به وظایف و تکالیف خود عمل کرده و به امور مردم نیز رسیدگی کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: