• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-5188-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

خطيبی: درباره كيانی يک عده سودجو شيطنت مى‌كنند


سرمربی سابق تراکتورسازی تبریز گفت: در اینكه كیانی برای تراكتور زحمت كشیده شكی نیست و خود بنده نیز دوست دارم كیانی در تراكتور بماند.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رسول خطیبی اظهار کرد: آقای زنوزی به مهاجری گفته بود به خاطر بزرگ تیم و كاپتان تیم اولین نفر با مهدی كیانى صحبت كنید و طى صحبت‌هایی كه بین آقای مهاجری و كیانی انجام شده بود، مقرر شد تا كیانى قرارداد خود را تمدید كند ولى بعداً شیطنت هایی صورت گرفت كه باعث این سوءتفاهمات شد.
 
سرمربی سابق تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من از طرف آقای زنوزى به مهدى كیانى زنگ زدم و به مهدى گفتم كه برای تمدید بیاید چون همگی دوست داشتیم و داریم كه مهدی در تراكتور بماند و کیانى در صحبت هایش گفت که دوست دارم بمانم ولى تا تسویه حساب صورت نگیرد من تمدید نمیكنم.
 
خطیبی ادامه داد: بنده بخاطر این كه كیانى در تراكتور بماند عرض كردم كه قرارداد خود را تمدید کند و بعد از تمدید با آقای زنوزى و الیاسى صحبت كنیم تا مطالباتت را پرداخت كنند كه كیانى قبول نكرد و فردای آن روز در مصاحبه اى گفت كه رسول خطیبى گفته است که بیا اول از آقاى زنوزى عذرخواهى كن بعد قرادادت را ببند كه چنین چیزی نبوده و صحبتى از عذر خواهى مطرح نشده است.
 
وی بیان کرد: البته اگر خود كیانى بخواهد و مسر باشد فایل صوتی صحبت‌ها موجود است كه نه آقاى زنوزى نه بنده از او نخواستیم كه عذرخواهى كند و اگر فایل صوتی صحبت‌ها را در اختیار مردم بگذاریم آن موقع قضیه متفاوت تَر از قبل خواهد شد و مردم و هواداران متوجه می‌شوند كه آقایان هر روز چند  حرف متفاوت می‌زنند و خواهند دید كه برایشان پول از هوادار مهمتر است و نیز اگر بین من و کیانى صحبت بازیكن سالارى مطرح شده براى كل تیم بود نه صرفاً براى كیانی. نظر كلى اقای زنوزی این بود که سالار در مجموعه باشگاه و تیم دیگر وجود ندارد و نخواهد بود.
 
خطیبی ادامه داد: باز هم می‌گویم چند نفرى كه منافعشان به خطر افتاده شیطنت می‌كنند این را هم بگویم كه اقاى الیاسى جریمه كیانى را که از مدیریت قبل داشته را بخشیده است. الان هم آقاى زنوزى و بنده و آقاى مهاجرى دوست داریم کیانی در تراكتور بماند ولى خود او باید در این خصوص تصمیم بگیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: