• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-4888-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

رییس جدید هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی آذربایجان شرقی انتخاب شد


فرج‌اللهی با کسب 14 رای از مجموع 15 رای ماخوذه سکاندار جدید هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی آذربایجان شرقی شد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، اکبر فرج‌اللهی در مجمع انتخاباتی هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان آذربایجان شرقی به مدت چهار سال ریاست هیات دومیدانی استان را برعهده گرفت.
 
مجمع انتخابات هیات شنای استان با حضور چهار کاندیدا برگزار و پس از رای گیری اکبر فرج اللهی توانست با کسب 14 رای از 15 رای و با قاطعیت برای چهار سال ریاست هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان را از آن خود کند.
 
پیش از این ابراهیم فیروزی به مدت پنج سال ریاست هیات را برعهده داشت.
 
 
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو کشور در مجمع انتخابات رئیس هیات استان آذربایجانشرقی، این استان را مهد قهرمانان بزرگی همچون ستارخان و باقرخان برشمرد و گفت استان آذربایجانشرقی از دیر باز شاهد مردان و قهرمانان بزرگ در تمامی عرصه ها بوده است.
 
محسن رضوانی گفت: هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان در این چهار سال گامهای بزرگی را برداشته و در سطح کشور جایگاه شناخته شده ای را برای خور رقم زده است و با وجود پتانسیل های بالا و قهرمانانی چون مجتبی ولی‌پور، سروش قندچی و سیامک انصاری در سطح قهرمانی کشور حرفهای زیادی برای گفتن دارد.
 
وی با تشکر از مدیران لایق گذشته استان همچون سید محمد شروین اسبقیان وی را چهره خوش نام ورزش کشور دانست و اظهار امیدواری کرد با وجود مدیری چون بهتاج که از جنس ورزش و یکی از مدیران موفق وزارت است در استان شاهد روزهای خوش ورزش در استان آذربایجانشرقی باشیم.
 
رضوانی با تشکر از ابراهیم فیروزی که در دوران تصدی خود رویدادهای بزرگ ورزش شنا را در استان رقم زد به برگزاری مسابقات شنای بین المللی دختران بعد از گذشت سالها در کشور اشاره کرد و از همت عالی هیات استان برای برگزاری این مسابقات قدردانی کرد.
 
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو کشور از مدیر کل ورزش و جوانان استان خواست تا با اتمام سریعتر پروژه استخر قهرمانی تبریز گام بزرگی را در اعتلای ورزش شنای استان با توجه به وجود قهرمانان و شناگران با استعداد و جوان استان بردارد.
 
محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به بهانه حضور در انتخابات رئیس هیأت شنا، شیرجه و واتر پلوی استان روز یکشنبه 20 خردادماه از استخر مجموعه ورزشی میرداماد و یادگار امام تبریز بازدید کرد.
 
وی که برای حضور در انتخابات رئیس هیأت شنا،شیرجه و واترپلوی استان به تبریز سفر کرده است از روند بازسازی استخر شنا و شیرجه مجموعه ورزشی میرداماد و یادگارامام تبریز بازدید کرد.
 
گفتنی است؛ شیرجه روهای آذربایجان شرقی در طی سال‌های اخیر توانسته اند با تمرین در استخر اختصاصی شیرجه میرداماد عناوین برجسته کشوری و بین المللی را کسب کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: