• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-1386-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

برگزاری رویداد استارت‌آپی ویکند در سازمان جهاددانشگاهی

رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند در سازمان جهادددانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، این رویداد به  همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان و مرکز آموزش عالی علمی -کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز و با حمایت سازمان تجاری سازی فناوری جهاد دانشگاهی و شرکت استارت آپی قونقا به مناسبت بزرگداشت رویداد تبریز 2018   از 13  تا 15 تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

این رویداد ، فرصتی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان فراهم می کند تا در عرض 54 ساعت کاری ضمن اشتراک‌گذاری طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه خود، شبکه‌سازی و تیم‌سازی، مهارت‌های کارآفرینی و فرایند اجرایی سازی یک ایده تا کسب و کار و راه‌اندازی یک استارتاپ نوپا را در عمل آموخته و با کمک، مشاوره و نظارت مربیان متخصص، ایده نوآورانه خود را توسعه ‌بخشند. 

 بعد از اتمام استارتاپ، تیم های صاحب ایده و طرح می توانند برای جذب در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی اقدام کنند و با استقرار در این مرکز از حمایت مادی و معنوی برای تجاری سازی ایده خود بهره مند شوند . 
  
بر اساس این گزارش، پیشرفت و رشد در هر کاری با تنوع افکار و دیدگاه ها تحقق می یابد و عامل اصلی موفقیت در استارتاپ ها، ارائه ی پیشنهادهای متنوع توسط افراد است و با توجه به اینکه استارتاپ ها دارای خاصیت خلاقیت و نوآوری هستند، اگر ایده ها در استارتاپ ها به مرحله رشد برسند، می تواند در حوزه ی اشتغال و اقتصاد تحول بزرگی به وجود آورد.       
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: