• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-13414-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

دعوت شهردار تبریز از مردم روزه دار برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

"ایرج شهین‌باهر" - شهردار کلانشهر تبریز با صدور پیامی شهروندان تبریزی را برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در متن این پیام آمده است:

ایران و جهان، آذربایجان و تبریز را از دیرباز به غیرت و رشادت و دفاع از مظلوم و ایثارگری در برابر ظالم می‌شناسد و به شهادت هشت سال دفاع مقدس، مردمان این خطه، عزت و آزادگی را تنها برای جغرافیای زندگی خود نمی‌خواهند.

تبریز اما پیوند عمیق‌تری با فلسطین داشته و با یکی از مهم‌ترین شهرهای فلسطین به عنوان کانون مقاومت این ملت پیوند خواهرخواندگی دارد و بر همین اساس سال‌ها است که فریاد مظلومیت و یاری طلبی فلسطین عزیز و قدس شریف، همواره رساترین پاسخ‌ها را از مردم تبریز دریافت کرده است.

حضور مردم روزه دار و مومن ایرانی در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب تقویت روح مقاومت و همبستگی در میان شهروندان فلسطین بوده و برای ساکنان مقاوم غزه بسیار ارزشمند است که در این سوی گیتی مردمانی با دیرینه بسیار درخشان ایستادگی در برابر ظلم و تجاوز، در پرتو پیوند خواهرخواندگی به دنبال هر فرصتی برای کمک و اعلام همبستگی با آنان هستند.

اکنون با توجه به شرایط و فشارهای رژیم صهیونیستی به مردم شریف غزه و انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس، فرا رسیدن روز جهانی قدس مجالی برای ابراز همدردی و همدلی دوباره با برادران وخواهران دینی ما در فلسطین اشغالی است.

از مردم شریف، متدین و بخصوص همکاران و پرسنل بسیجی شهرداری کلانشهر تبریز دعوت می‌کنم با حضور در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس حمایت خود را از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین اعلام کرده و امید روز آزادی را در دل مردم مسلمان قدس شریف زنده نگه دارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: