• دوشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-3890-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

معاون جدید فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان اهر منصوب شدند


در مراسمی با حضور مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی، نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی معاون جدید فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان اهر منصوب شد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، با حکم استاندار آذربایجان شرقی علی حسن زاده به عنوان معاون فرماندار و تورج اسمعیل زاده کلالق به عنوان بخشدار مرکزی اهر معرفی شدند. 

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات چند ماهه مدد سمندری - معاون فرماندار و احمد نیک نفس - بخشدار بخش مرکزی اهر گفت: تغییر و تحول دستگاه‌های اجرایی امری عادی است که در راستای بهره‌مندی از ایده ها، فکرها و انگیزه‌های نو انجام می‌شود.

رضا استاد رحیمی گفت: اصولاً هر حکمی که از سوی وزیر کشور برای فرمانداران، معاونین و بخشداران صادر می‌شود چهار سال بوده و این نیز بدان معنی است که بعد از این مدت مدیران جای خود را به مدیر جدیدتر می دهند .
 
این گزارش حاکیست: علی حسن زاده، معاون جدید فرماندار شهرستان اهر، فوق لیسانس مدیریت دولتی و دانشجوی دکترای جامعه شناسی است که از سوابق مدیریتی او می‌توان به مسئول دفتر سیاسی و مسئول دبیرخانه شورای تامین شهرستان ورزقان، رئیس گروه نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی، بخشدار هوراند و ...اشاره کرد.

از سوابق اجرایی تورج اسمعیل زاده کلالق - بخشدار جدید بخش مرکزی اهر می‌توان به بخشدار بخش نظرکهریزی شهرستان هشترود، کارشناس سیاسی، انتظامی و اجتماعی فرمانداری شهرستان هشترود، عضو کارگروه فرهنگیان مشاور در توسعه استان آذربایجان شرقی، رئیس مجمع مشورتی توسعه شهرستان کلیبر و عضو مجمع مشورتی توسعه استان آذربایجان شرقی اشاره کرد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: