• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2084-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:

تامین و ذخیره‌سازی نهاده‌های دامی نگاه بلندمدت را طلب می‌کند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این‌که در حال حاضر کمبودی در تامین نهاده های دامی در استان وجود نداردف گفت: تامین و ذخیره سازی نهاده های دامی نیازمند نگاه و برنامه ریزی بلند مدت است.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علی جهانگیری در نشست بررسی وضعیت نهاده های دامی در استان که با حضور مدیران بخش های مختلف کشاورزی و فعالان بخش خصوصی برگزار شد، اظهار کرد: نهاده های دامی از قبیل ذرت و سویا به عنوان دوکالای اساسی خوراک دام محسوب می‌شود که انتظار می‌رود سازمان های متولی نظارت دقیق  و حمایت های لازم را در خصوص تامین این کالاها داشته باشند.

وی ورود بخش خصوصی در موضوع تامین و ذخیره سازی نهاده‌های دامی را ضروری دانست و گفت: بدون شک با برنامه‌های کوتاه مدت نخواهیم توانست آنگونه که باید و شاید در این عرصه عمل کنیم از این رو این بخش نیازمند ورود جدی بخش خصوصی است.

جهانگیری خاطرنشان کرد: اراده استان حمایت کامل از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در زمینه فعالیت های توجیه پذیر تولیدی، صنعتی، معدنی، بازرگانی، مالی و خدماتی است، از این رو از فعالان این عرصه نیز با تاکید بر حقوق مصرف کننده حمایت خواهیم کرد.

وی استفاده از تمام ظرفیت‌های استان به منظور تامین نهاده‌های دامی را مورد تاکید قرار داد و گفت: به منظور تامین نهاده‌های دامی باید ظرفیت‌های حمل و نقل ریلی نیز مورد توجه متولیان امر قرار گیرد تا از این بخش میز به نحو شایسته ای استفاده شود.

 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: