• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-3190-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

معاون اداره کل زندانهای استان آذربایجانشرقی خبر داد

ساخت زندان جدید در هشترود

معاون اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی گفت: برای آزاد سازی 584 نفر زندانی جرائم غیر عمد محبوس در زندانهای استان، که بالای 50 میلیارد تومان بدهی دارند نیاز به یک همت خاص از طرف نیکوکاران و خیرین است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج قیصر نژاد در مراسم جشن گلریزان هشترود که برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار شد خاطر نشان کرد: اگر مردم نوع دوست و نیکوکار استان، برای آزادی زندانیان مبلغ 10میلیارد تومان به اداره کل زندانها کمک کنند همه زندانیان آزاد شده و به آغوش گرم خانواده باز می گردند.

وی از ساخت زندان جدید در هشترود خبر داد و افزود: اعتبار اولیه 50 میلیون تومانی برای ساخت این مجموعه اختصاص داده شده و به زودی کار ساخت ساختمان زندان شروع خواهد شد.

دادستان هشترود نیز در این مراسم اظهار کرد: برگزاری جشن های گلریزان برای کمک به هم نوع یک سنت حسنه است که از دیر باز در کشور ایران رایج بوده و مردم با این کار به کمک نیازمندان می آیند.

شاهرخ اسدالهی گفت: از 120نفر زندانی محبوس در زندان هشترود 13 نفر به خاطر جرائم غیر عمد در زندان به سر می‌برند که مجموع بدهی هایشان سه میلیارد و380 میلیون تومان می باشد از این رو از خیرین و نیکوکاران تقاضامندیم با انفاق و کمک به زندانیان و آزاد کردن آنها، چندین خانواده را از تیر رس آسیب های اجتماعی دور کنند.

وی اضافه کرد: کل مبلغ جمع آوری شده برای آزاد کردن زندانیان جرائم غیرعمد در دو شهرستان هشترود و چاراویماق 155 میلیون تومان می‌باشد که 17 میلیون تومان از این مبلغ سهم خیرین هشترودی و‌ 138 میلیون تومان نیز سهم خیرین چاراویماقی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: