• پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-3090-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

ارزشمندترین کار، مشارکت در کارهای حسنه و خیر است

فرماندار اهر مهمترین و ارزشمندترین کار و اقدام هر انسان را مشارکت در کارهای حسنه و خیرخواهانه عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، زاهد محمودی در جشن گلریزان شهرستان اهر برگزاری جشن های مختلف برای کمک و یاری به نیازمندان را در تقویت و توسعه فرهنگ انفاق و نوعدوستی بسیار مهم برشمرد و برگزاری جشن گلریزان که برای رفع مشکلات زندانیان و خانواده های آن ها برگزار می شود را نمونه ای از  انفاق و نوعدوستی ذکر کرد.

وی حضور پرشور خیرین در اینگونه جشن ها را نشان از احساس مسئولیت و تکلیف این افراد در قبال آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین مالی و بازگشت آنها به کانون گرم خانواده برشمرد و افزود: بزرگترین کارها، کار نیکو و حسنه می باشد.

محمودی همچنین گفت: سال گذشته شاهد آزادی 59 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد و محکومین مالی توسط دست های توانمند خیرین شهرستان در مراسمات و جشن های مختلف بودیم که نشان از استقبال خوب مردم نوعدوست و خیر این شهرستان می باشد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه کمک به زندانیان نیازمند و آزادی آن‌ها در واقع نجات خانواده او از آسیب‌های اجتماعی است افزود: خیرین علاوه بر حضور پرشور در جشن گلریزان و کمک به زندانیان نیازمند در سایر مراسمات و جشن هایی که نیاز به خیرین بود از جمله: خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار، خیرین سلامت و غیره که در طول سال برگزار شد حضوری باشکوه و فعال داشتند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: