• پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-2990-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

زمینه برای آزادی 46 زندانی در جشن گلریزان اهر فراهم شد

رئیس دادگستری اهر گفت: امسال با کمک خیرین بیش از 140 میلیون تومان برای آزاد سازی 46 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین مالی در جشن گلریزان این شهرستان جمع آوری شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام محمد علی نظری در جمع خیرین و مردم نوعدوست شهرستان اهر افزود: با مساعدت خیرین، گذشت شاکیان و ستاد دیه استان زمینه برای آزاد سازی 46 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین مالی فراهم گردید.

وی هدف از برگزاری مراسم جشن گلریزان در سراسر کشور و شهرستان اهر را کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد و محکومین مالی و افراد بدهکاری که با شکایت شاکیان خصوصی وارد زندان شده اند و دوران محکومیت خود را سپری می نمایند عنوان کرد و افزود: در اینگونه جشن ها محکومین و خانواده های این زندانیان چشم انتظار خیرین و مردمی هستند که برای آزادسازی آنها در این جشن ها تلاش می کنند.

حجت الاسلام نظری گفت: خوشبختانه خیرین شهرستان اهر در تمام حوزه ها نقش بسزایی ایفاء می کنند و در مراسم های مختلف برای آزاد سازی زندانیان نیز هرچه در توان دارند در طبق اخلاص می گذارند و در هر حرکت خیرخواهانه ای پیش قدم می باشند و امسال نیز با مساعدت خیرین شهرستان بیش از 140 میلیون تومان برای آزادی زندانیان غیر عمد و محکومین مالی جمع آوری شد.

وی در ادامه گفت: زندان شهرستان اهر به زندانیان 7 حوزه قضایی منطقه ارسباران اهر، کلیبر، ورزقان، خداآفرین، هوراند، خاروانا و آبش احمد که دوران حبس خود را در زندان اهر سپری می نمایند خدمت رسانی می کند.

وی تاکید کرد: زندان کانون اصلاح و تربیت بوده و برنامه های متعدد در زندان ایجاد فضای مناسب برای آموزش های مختلف از جمله: حرفه آموزی، قرآن آموزی و غیره می باشد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: