• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-2790-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

فرماندار اهر :

کارنامه خیرین اهر در تمام حوزه‌ها درخشان است

فرماندار اهر، کارنامه خیرین این شهرستان را در تمام حوزه های فرهنگی، اجتماعی و به ویژه در حوزه سلامت بسیار درخشان عنوان کرد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، زاهد محمودی در اولین مجمع خیرین سلامت این شهرستان گفت: خیرین این منطقه در کارهای خیر پیشرو هستند و این نشان دهنده  روحیه معنوی  والای مردم منطقه است. 

وی با اشاره به افتتاح های انجام شده در حوزه سلامت شهرستان در دهه فجر امسال افزود: اکثر طرح های افتتاح شده از جمله زمین مرکز سلامت ورگهان و چلب وردی توسط خیرین اهداء شده بود. 

محمودی، سلامت را یکی از نعمت های خداوند برشمرد و افزود: تا زمانی که سالم هستیم قدر سلامت را نمی دانیم و وقتی دچار کوچکترین مشکل درمانی می شویم آن موقع است که قدر سلامت را می دانیم، پس باید همیشه قدردان این نعمت الهی باشیم و تا سالم و سلامت هستیم به بیماران نیازمند نیز کمک کنیم. 

وی افزود: به برکت دولت یازدهم و دوازدهم در حال حاضر کمتر کسی را سراغ داریم که فاقد بیمه درمانی و سلامت باشد به طوری که در سال های 93 و 94 نزدیک به 13 میلیون نفر که فاقد هرگونه خدمات درمانی و بیمه بودند تحت پوشش بیمه درمانی و سلامت قرار گرفتند. 

 فرماندار اهر افزود: خوشبختانه امروز ما شاهد تحول چشمگیری در حوزه سلامت این شهرستان هستیم و این نشان از عظم و اراده دولت، مدیران حوزه بهداشت و سلامت و دست های توانمند خیرین می باشد. 
  
در ادامه این مراسم سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهر نیز ضمن قدردانی از حضور خیران شهرستان در این مجمع گفت: تشکیل موسسه خیریه سلامت بیمارستان باقرالعلوم اهر یک اتفاق بسیار مهم  در حوزه سلامت شهرستان و منطقه بوده و لازم است هر کس در حد و اندازه خود از این موسسه حمایت کند. 

دکتر علی نیرپور افزود: انتظار  داریم این موسسه بتواند در کنار شبکه بهداشت و درمان، بخشی از نیازهای مردم  به خدمات  بهداشتی و درمانی را حل کند. 

وی همچنین از مردم خیرخواه منطقه ارسباران خواست ؛ کمک کنند تا افراد بیمار جز درد و آلام بیماری مشکل دیکری نداشته باشند. 

گفتنی است: در این مراسم بیش از 330 میلیون ریال وجه نقد و یک قطعه زمین  200 متری به موسسه خیریه بیمارستان باقرالعلوم اهر توسط خیرین اهری اهداء شد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: