• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-7314-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

شهردار تبریز:

دریاچه مصنوعی پارک بزرگ پتانسیلی از نظر گردشگری و محیط زیستی در غرب تبریز است

 شهردار تبریز گفت: با احداث دریاچه مصنوعی در پارک بزرگ تبریز پتانسیل بزرگی از نظر گردشگری و محیط زیستی در قسمت غرب تبریز ایجاد خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر در بازدید از دریاچه مصنوعی پارک بزرگ تبریز با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص ایجاد امکانات پیرامون دریاچه مصنوعی و پارک بزرگ تبریز گفت: با توجه به میزبان بالای پروژه های برنامه ریزی شده برای اجرا در محدوده پارک بزرگ و پیرامون دریاچه مصنوعی ضرورت ایجاب می‌کرد مسئولان شهری و همچنین اعضای شورای شهر تبریز از نزدیک از این مجموعه بزرگ بازدید کنند.

شهین باهر با اشاره به حضور فرماندار و اعضای شورای شهر تبریز در بازدید از این پروژه زیست محیطی گفت: با همت شهرداری تبریز دریاچه مصنوعی و بزرگ احداث شده در این مکان به مکان زیبایی برای استفاده شهروندان و گردشگران تبدیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نباید تنها مجموعه تاریخی ائل گلی مرکز تفریحی و مراجعه شهروندان باشد گفت: در راستای کاهش حجم مراجعه کنندگان به این مجموعه که باعث ایجاد ترافیک در منطقه می شود و از سوی دیگر در راستای ایجاد امکانات رفاهی و گردشگری در قسمت های کم برخوردار شهر دریاچه مصنوعی پارک بزرگ احداث شده است.

شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار کرد: سعی و تلاش شهرداری تبریز این است که با اجرای پروژه های متعدد فرهنگی، تفریحی و گردشگری در پیرامون دریاچه مصنوعی و پارک بزرگ تبریز این منطقه را به یک مجموعه خوب و قابل استفاده برای شهروندان و گردشگران تبدیل کنیم.

شهین باهر شهردار تبریز به همراه، علیار راستگو فرماندار، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از پروژه دریاچه مصنوعی پارک بزرگ تبریز بازدید کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: