• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-19114-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

معاون پرورشی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی:

35 درصد از مدارس استان توسط خيرین نوسازی شده اند

معاون پرورشی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: 35 درصد مدارس استان، در چهار سال گذشته توسط نیکوکاران مدرسه ساز و مدرسه یار نوسازی و تجهیز شده اند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، طاهر علمی در همایش خیرین مدرسه ساز در هشترود خاطرنشان کرد: خیرین بهترین بندگان خدا در روی زمین هستند، چرا که با ساختن مدرسه و تجهیز مدارس کار خدایی انجام می دهند و کودکان و نوجوانان را به پای میز و مدرسه می کشانند. 
  
وی افزود: در بعضی از مدارس فضا نامطلوب بوده و انگیزه درس خواندن را از دانش آموزان می گیرد، از این رو آموزش و پرورش نیازمند یاری نیکوکاران مدرسه ساز است.
  
امام جمعه هشترود نیز در این مراسم گفت: کمک به مدارس و تجهیز مراکز آموزشی یکی از کارهای خدا پسندانه است و وجود خیرین در هر منطقه ای باعث خیر و برکت می باشد. 
  
حجت الاسلام علی رحیمی اظهارکرد: عملکرد مدیریت آموزش و پرورش هشترود از لحاظ کسب رتبه های علمی دانش آموزان در کشور و جذب خیرین ستودنی است. 
  
فرماندار هشترود نیز در این مراسم خاطر نشان کرد: تعلیم و تربیت در دین اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و کمک به توسعه و ساخت فضاهای آموزشی متعدد یکی از نیازهای جامعه است. 
  
امین امینیان با اشاره به اینکه زیر بنای توسعه هر کشور آموزش و پرورش است، متذکر شد: کمک به دانش آموزان نیازمند و ساخت و توسعه مدارس، قدم گذاشتن در راه تحقق آرمانهای الهی می باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: