• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-19014-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

آغاز ارزیابی عملکرد پیمانکاران فضای سبز سطح شهر تبریز

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و زیباسازی شهرداری تبریز از آغاز ارزیابی عملکرد پیمانکاران فضای سبز سطح شهر خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علی مدبر با اعلام این خبر اظهار کرد: این اقدام همه ساله از ابتدای بهار توسط هیاتی متشکل از بالاترین رده های مدیریتی سازمان پارکها اعم از مدیرعامل و به همراه مسئولین و سرناظرین مناطق جهت ارزیابی عملکرد پیمانکاران فضای سبز انجام می‌شود.

مدبر با اشاره به اهداف این ارزیابی، تصریح کرد: هدف از این اقدام، ارزیابی عملکرد پیمانکاران و فضای سبز مناطق و ارتقای سطح کیفی فضای سبز است.

وی با بیان اینکه طی این ارزیابی‌ها موارد مختلف مورد توجه قرار می‌گیرد، گفت: بر همین اساس موارد مختلف و گوناگون متناسب با موعد ارزیابی ، مطابق با دفترچه فهرست بهاء فضای سبز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. 

مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: موارد مختلفی همچون کیفیت نگهداری چمن، گل و درختان، انجام هرس شاخه‌های خشکیده و... از جمله رویکردهای این ارزیابی به شمار می‌رود.

مدبر با اشاره به اینکه این ارزیابی سالانه در 6 تا 7 نوبت انجام می‌گیرد، اظهار کرد: بدین ترتیب که به طور معمول روزانه یک منطقه توسط هیات ارزیابی سازمان پارک‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی با تاکید بر این اقدام، خاطرنشان کرد: اهمیت فضاهای سبز شهری تا بدان حد است که امروزه وجود این کاربری به عنوان یکی ازشاخص‌های توسعه‌یافتگی جوامع به‌حساب می‌آید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: