• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-7084-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی مطرح کرد

افزایش تولید و ایجاد اشتغال در آذربایجان شرقی با اتمام پروژه آب‌های مرزی

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از افزایش تولید و ایجاد اشتغال در آذربایجان شرقی  با اتمام پروژه آب‌های مرزی در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، اکبر فتحی در جلسه آ‌ب‌های مرزی ضمن بیان این مطلب گفت: پروژه آب‌های مرزی مورد تاکید مقام معظم رهبری نقطه عطفی در کشور و استان ما است که 19 هزار و 840 هکتار از اراضی دیم و مستعد در شهرستانهای خدآفرین، جلفا و یکانات مرند به اراضی آبی با آبیاری تحت فشار مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. 

وی ادامه داد: با این کار 118 هزار تن به محصولات کشاورزی استان اضافه می‌شود.

فتحی تاکید کرد: باید در مطالعه و مشاوره طرح‌ها جامع نگری شود تا طرح، مرتب و منظم بدون فوت وقت پیش برود و هیچ ریالی از منابع مالی پروژه به هدر نرود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اظهار کرد: باید مسائل و مشکلات بخش کشاورزی با شفافیت بیان و آسیب شناسی شده و راهکارهای لازم تدبیر شود، آسیب پوشانی نه تنها هنر نیست بلکه خیانت به مردم و کشور عزیزمان است.

فتحی تصریح کرد: باید پیشرفت کارمان قانونی، علمی و فنی باشد تا سالیان سال بدون نقص به پیش رود و اعتبارات تکمیلی مورد نیاز نباشد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در بخش پایانی سخنان خود گفت: فعالیت‌های کشاورزی چه از طرف دولت و یا توسط بخش خصوصی باید منجر به افزایش تولید، کیفیت محصولات و اشتغالزا با حفظ محیط زیست و منابع تولید باشد که نیاز ضروری کشور است. 
  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: